car mechanic simulator hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

car mechanic simulator hileli apk v.1.24.212 , tamir ve simülasyon oyunu seviyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. PlayWay Sa tarafından geliştirilmiş olan oyunumuz, Android üzerinden indirmeye açık. Oyunumuz küçük bir atölyeden başlayıp, fabrikaya kadar gidiyor. Oyunumuzun 3D grafikleri sahip olup, ses kalitesi çok güzeldir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, apk oyun indir, car mechanic simulator 2017 hileli indir, car mechanic simulator apk 2018, car mechanic simulator 2017, araba tamir oyunu indir, car mechanic simulator hile apk,

car mechanic simulator apk

agııc toplama taktikleri bir dönüş tabanlı taktik oyunudur. Bu geleneksel Magic kart oyunu nasıl çalıştığını temel mekanik için yeni bir boyut verir. Figürlerin inisiyatif derecesi vardır ve her figürün bir eylemde bulunacağı sırayı gösteren bir dönüş çubuğu vardır. Figürlerin de bir hareket derecesi vardır.

Bir figür hareketinde olduğu sürece, tahtadaki herhangi bir düşman figürüne saldırı yapılabilir. Bu taktik oyunu tanıtılan başka bir boyut, geleneksel büyü beri, yaratıklar sadece düşman planetwalkers saldırabilir. Hareket eden, saldıran ya da her iki ucu da döner.

Planeswalkers da hareket var, girişim, güç derecesi, ve (düşman planeswalkers dahil) gemide hareket herhangi bir figür saldırı olabilir. Bu bağlamda, planeswalkers şimdi sağlık sadece bir Tal yerine yararlı bir mücadele gücü haline gelebilir. Bir planeswalker, hareket etmeden önce, saldırmadan önce ya da her ikisinde de büyü yapmak zorundadır. Yaratıkların Büyüde hastalık toplama taktikleri yoktur. Bunun yerine, çağırıldığında, dönüş çubuğunda, bir dönüş ayrılır. Ancak, ilk dönüşüne kadar bir çağırma kalkanı{{valid}} vardır. Summing Kalkan düşman melee yaratık korur ve her ne kadar büyü ve yeteneklerini{{doğrulayın} hedef ve normal olarak onları yok edebilir saldırıları çaldı. Bu oyuncular çağırmak ve yaratıklar ile Yönetim Kurulu değiştirmek için bir şans verir, yerine yaratık çağırılır ve hemen saldırdı. Sihirli her figür toplama taktikleri herhangi bir bitişik Kare tahtada kontrol bir bölge kullanır. Bir düşman fare ile vurgulandığında kontrol düşman bölgeleri kırmızı elmaslar tarafından gösterilir.{{Doğrulamak}}

Bir figür bölgesine giren herhangi bir düşman, bu meydandaki hareketini bitirmelidir. Düşman hala o meydandan normal şekilde saldırabilir. Bu, düşmanın hareketini engellemek için figürlerin taktiksel yerleştirilmesine yol açar. Kontrol bölgeleri, sırayla birlikte, planeswalkers dahil, saygıdeğer hedeflere ulaşmasını düşmanları engelleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir