Build a Bridge Hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Build a Bridge Hileli Apk V2.0.2, mühendislik yeteneklerini göstermek için yeğenlerim için oldukça güzel oyun. Oyunumuz öncelikle kolay olarak başlıyor ama daha sonra gereksiz zorluklar içine girebiliyor. Bunun için oyunumuzun en son sürümü indirebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=1YfhZpnzrWY&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

build a bridge apk indir, build a bridge hile, build a bridge hileli apk indir, build a bridge hileli indir, build a bridge hilesi, kopru oyunu mobil, APK Oyunlar, apk oyun indir,

Build a Bridge Hileli apk 

Gururlu oyun gururlu olmanın yeni stratejisinin eklenmesi ile mahkum ikilem oyunu gibi. Gururlu bir birey, itiraf eden bir köstebek gibi bir rakibe karşı misilleme dışında … … itiraf etmeyecektir. Başka bir deyişle, Eğer gururlu durursam ve itiraf edersen, 1.2 alırım, çünkü ikimiz de itiraf ettik ve senin aşağılanmadan önce gurur duyarım, ama sen 0 alırsın, çünkü benim gururum önünde aşağılanırsın. Öte yandan, ikimiz de gurur duyarsak, o zaman ne de itiraf edecek, ancak, gurur bir maliyet gelir, biz de diğer küçük düşürmek için çalışıyoruz gibi, bu yüzden her olsun 4, biz almak daha yüksek değeri 5 yerine biz sadece itiraf etmeyi tercih eğer alırsınız. İtiraf etmemeyi tercih ederek gururunun önünde yüzümü kaybetmek daha kötü olurdu. Bu durumda, 4 yerine 3.6 alırdım … … ve benim aşağılanmama karşı gurur duyarsan 5.4 olur.

Gururlu oyun mahkumun ikilem oyunundan çok farklıdır. İkimizin de gurur duyduğunu farz et. Gururun karşısında, eğer itiraf etmemeyi tercih etseydim … … yüzümü kaybederdim, ve yardımcım 4’ten 3.6’a düşerdi. İtiraf etmek, itiraf ederek misilleme yapacağın gibi daha da kötü olurdu. ben de aşağılanırdım. Diğer bir deyişle, ikimiz de gurur duyuyorsak ve birbirimizin gurur duyduğuna inanıyorsak, o zaman doğru seçimi yapıyoruz demektir. Morever, ikimiz de doğru olduğumuza göre … … öğrendiğimiz her şey … … zaten doğru inançlarımızı doğrulayacak. Bu tür bir durum – oyuncuların inançlarını verebilmeleri için en iyi şekilde oynadıkları ve rakiplerinin oyunu hakkında öğrenecekleri her şeyi öğrendikleri durumlar, oyun teorisyenlerinin Nash dengesi olarak adlandırılmaktadır.

Dikkat edin ki, mahkum ikilemi itirafı itirafı, gururlu oyunun bir dengesidir: eğer itiraf edeceğinizi düşünürsem, kendimi itiraf etmekten ziyade gururla ve küçük düşürmeyi tercih ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir