Boom Beach Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Boom Beach v21.87.2 Hileli Apk, son zamanlarda oldukça talep gören oyunlar arasında bulundu için tekrar ekleme gereksimi hissettim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=NDjsOqws_yE&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

Boom Beach Hileli Apk indir, Boom Beach Hileli Apk link, Boom Beach Hileli full indir, Boom Beach para hilesi, Boom Beach Hileli apk indir, 

Boom Beach Hileli Apk İndir

Ne oluyor? Eğer gurur duyuyorsanız, itiraf etmemeyi tercih etmeliyim: eğer gurur duyacak olsaydım, 4’lük bir yarar elde ederdim, itiraf etmemeyi tercih ederdim, 4.2’lük bir yarar elde ederdim, ve tabii ki, itiraf edersem sadece 0.4’lük bir yarar elde ettim. Orijinal oyun baktığımızda, eğer ben itiraf etmemeyi tercih edildi gurur duyuyoruz eğer büyük toplum için daha iyi olurdu. Bu, iki gururlu insanın karşı karşıya gelmesinden kaçınıyor.tabii ki, benim pahasına. Ancak, bir fedakar olarak, ben (ben yarar size büyük iken bana maliyeti küçük olduğunu fark (ben yarar sadece 0.4 birim kaybetmek), ve bu yüzden “itiraf değil” tercih.”Bu payoff matrisinde, payoff 4.2’in gururlu sütunda yanında bir yıldız işareti koyarak gösterilir.

İtiraf etmemeyi seçersen ne yapmalıyım? Gurur duyuyorsam, 4.8 alırım, itiraf etmemeyi tercih edersem 5 alırım, ama itiraf edersem 5.33 alırım. İtiraf etmeliyim. Yine, bu bir yıldız işareti ile işaretlenir. Son olarak, itiraf edersen … … artık gurur duymak istemiyorum … … küçük düşürerek 0,2 kazanmanın … … sana 1 maliyetle geldiğini kabul ediyorum. İtiraf etmemeyi tercih edersem sadece 0.67 alırım. Yani benim de itiraf etmem en iyisi.

Ne yapacağız? Artık ikimizin de gurur duyacağı bir denge değil. Birbirimizin gururu karşısında her birimiz itiraf etmemeyi tercih ederdik. Tabii ki, aynı zamanda ikimiz için de bir denge değil, itiraf etmemeyi tercih: her birimiz itiraf geçmek istiyoruz. Tek denge, ikimizde diğer oyuncunun oyununu verebileceğimiz en iyi oyunu oynamamız için iki yıldız yıldızıyla işaretlenmiş kutudur: itiraf etmeyi seçtiğimiz yerdir. Şu ana kadar bizi daha iyi hale getirmekten, ikimizde daha fedakar ve birbirimizle daha fazla ilgilenirken, her ikisi de nispeten yüksek bir yarar elde etmek yerine, denge bozuluyor ve ikimizde sadece 1 fayda elde ettiğimiz bir duruma geliyoruz. “Dünya daha iyi bir yer olmak” için kesin bir anlamı nasıl verebileceğimize dikkat edin.”İkimiz de bir yarar almak Eğer 1 yerine her ikisi de 4 bir yarar almak, dünya açıkça daha kötü bir yerdir.

Oyun teorisinin anahtarı ve neden daha iyi insanların dünyayı daha kötü bir yer haline getirebileceğini anlamak, dengenin hassas dengesini anlamaktır. Eğer daha fazla ilgi görürsek … … ve başka hiçbir şey olmazsa … … dünya en azından daha kötü olacak. Ancak: daha fazla özen gösterirsek, davranışlarımızı değiştirmek isteyeceğiz. Bu örnekte gösterildiği gibi, bunu aynı anda yapmaya çalıştığınızda, sonuç hepimizi daha kötü hale getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir