Almanca ögreniyorum

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Almanca Öğreniyorum Mobil apk full sürüm, Almanca öğremeniz için bütün bilgileri barındırıyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz apk setle beraber, programı sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

programdan GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

program etiketleri

Kolay Almanca Öğrenmek

1996’da Alman resmi olarak standart hale getirildi. Bu dil kurallarını basitleştirmek için yapıldı. Ayrıca, özellikle, daha düzgün ve öngörülebilir, kelimelerin yazım yaptı. Kurallar 2004’te bir kez daha gözden geçirildi ve 2005’e kadar, Neue Deutsche Rectschreibung olarak bilinmeye başlandı. Bundan sonra, sadece yeni yazım kuralları izin verildi. Bu kurallar şimdi Almanya, Avusturya ve İsviçre genelinde okullarda öğretilir. Bu seni Alman öğrenci olarak nasıl etkiliyor? Her ne kadar lehçeler Almanca konuşan şehirler ve ülkeler arasında farklılık gösterse de, her Alman sözcüğünün resmi bir imlası vardır. Dünyanın neresinde olursanız olun, çoğu Almanca konuşmacıyı anlamalısınız ve karşılığında sizi anlayacaklardır. Aksine, İngilizce standartlaştırılmış bir versiyonu yoktur. Bu günlerde, Amerikan İngiliz yazım kuralları birçok yerde dile hakim olabilir. Microsoft Word İngilizce için ABD kendi sözlüğünü değiştirmek için çalıştı ve bunu sopa bu farkında olacaktır.

Birçok kelime farklı anlamlara sahip olduğu gibi İngilizce ya da Amerikan İngilizce öğrenme bağlı olarak, aynı zamanda kafa karıştırıcı. Örneğin, İngiltere’de pantolon hakkında serbestçe konuşmayı deneyin ve sonra ne tür bir resepsiyon almak ölçmek!

Bu nedenle Almanca gibi bir standartlaştırılmış sürümü olan bir dil öğrenmek için inanılmaz derecede kullanışlıdır. Anadili hakkında bu kadar çok endişelenmene gerek yok, seni anlamazsın… … ya da kazara iç çamaşırlarını iç çamaşırlarınla karıştırıyorsun!

Ancak, ben herhangi bir dil öğrenmek için başka daha zor olduğuna inanmıyorum. Bence her şey azim ve tutkuya dönüşüyor.

Başka bir açıdan bakalım. Eğer anadil İngilizce konuşmacısıysanız, dili öğrenme şansınız yüksektir. Bunu öğrenmek zorundaydın, etrafındakilerle iletişim kurmak için, bunu yaptın. Sonuç olarak, gerçekten karmaşık bir dilde akıcı. İngilizce, yerli olmayan İngilizce öğrencileri kafalarını karıştırarak terk birçok tutarsızlıklar vardır.

Almanca, öğrenmesi İngilizce’den çok daha kolay olan bir dilin bir örneğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir