8 BALL POOL hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

8 Ball Pool hileli apk v.3.13.4,  bilardo oyunu seven yeğenlerim tarafından oldukça ilgi görüyor. Efsane yapımcı Miniclip, tarafından tasarlanmış olan oyunumuz Android üzerinden indirmeye açıldı. Amacımız topu,
deliklere yollamak ve oyunu kazanmak. Dünya’nın 4 tarafından rakiplerle oyun oynamanız mümkün. Oyunumuz Play Store’den 13.3050.00 kez indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, apk oyun indir, 8 BALL POOL hileli indir, 8 BALL POOL hileli apk, 8 BALL POOL hilesi, 8 BALL POOL indir, 8 BALL POOL apk indir, bilardo oyunu indir.

 8 BALL POOL apk

Dünyada en çok oynanan oyun 8 top havuzu. Bu oyun oynamak ve neredeyse havuz oyun keyfini sağlar kavramak kolaydır. Bu oyun sayesinde oyun boyunca almak için yoğun çaba gerektirir bu yüzden yetenekli oyuncular vardır. Milyonlarca insan dünya çapında bu yüzden diğer oyuncuları yenmek istiyorsanız daha fazla mücadele etmek zorunda oynuyor. Birkaç gizli numaraları ve ipuçları ile bu oyunu Master. Bu makale, herhangi bir kesmek veya hileleri olmadan bu oyunda başarı garanti edecektir.

Bir efsane pratik Bu yüzden bu oyunu Master istiyorsanız, o zaman düzgün planlama ile rutin oynamak zorunda bir adam mükemmel yapar. İyi bir planlama bu oyunda başarının anahtarıdır. Eğer hamle öncesinde zaman planlıyorsanız, o zaman sert bir oyuncu size çarptığında panik olmaz. Her mola, biraz beyin fırtınası yapmak ve yaklaşan Hitler için makul bir gagalama emri hakkında düşünmek. Dikkatli izle, cep yakın hangi topu görmek ve nasıl cebine atabilirsiniz. Ayrıca, zor zaman size yardımcı olabilir bazı yedekleme planları olun.

Topu döndürün

Eğer oyunu kazanmak istiyorsanız, o zaman topu döndürmek için doğru yolu bilmeniz gerekir. Bu amaçla, topu ucu bir işaret temas noktası gibi bazı ipuçlarını takip etmek gerekir, bu işaret topu nesne topu ile iyi bir temas ve daha fazla spin daha sert vurmak neden olur. Eğer bir oyuncu doğru hedef grubundan deklare etmiş olduğu bir topu cebe düşüremezse veya faul yaparsa kendi atış sırası biter ve el rakibe geçer. Eğer sol yönde topu taşımak istiyorsanız, o zaman orta vurmak yerine sol taraftan spin koyun. Topun hızı da daha hızlı top her zaman o zaman yavaş yavaş vurmak zorunda belirli bir yönde taşımak istiyorsanız bu yüzden düz yönde hareket edecek gibi onun spin etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir