WhatsApp Plus hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

WhatsApp Plus hileli apk 2017 + Türkçe paket, klasik WhatsApp özelliklerine ek olarak sınırsız özelliklerle sizlere geliyor. Böylece WhatsApp’ın bütün özelliklerinin yanı sıra, sınırsız destek özelliği bulunuyor. Bazıları;
-Son görülmeyi gizleme
-Tema değiştirme ve gizli profilleri görme
-Hızlı silme ve şifreleri görme
-Grup davetlerini oluşturma gibi sınırsız özellik bulunuyor.

Programdan GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

program etiketlerimiz

WhatsApp Plus hile indir

Bu hediye çift mavi keneler devre dışı bırakmak (Ayarlar > hesap > Gizlilik > makbuzları okuyun) birini görmezden tercih ederken ‘ ben okudum biliyorum ‘mesajı çürütmeleri önlemek için harika bir yoldur. Ancak, her zaman onları kapatın ve şüphe büyümeye başlayabilir.

Ve yine de mesajları tek tek okuduğunu gizleyebilirsiniz. Şüpheli sohbeti açmadan önce telefonunuzu uçak moduna geçirin. Artık hiçbir uyarı gönderilmeden okuyabilirsiniz. Şimdi tekrar uçak modu kapatmadan önce mesaj çıkın, ve okunmamış kalır – iyi, en azından, gönderenin gözünde. Şeytani kahkaha. Whatsapp’ın çifte mavi keneler … … sosyal dürtüler için arka plandaki bir işarettir. Ancak, mesajınızı açığa çıkaran aldatmacayı gösteren tek Notifier onlar değil. Senin ‘son görülen’ zaman umutsuzca garip bir konuşma önlemek için çalışırken istenmeyen dikkat ikinci bir katmandır.

Ama kapatabilirsin. Settings > Account > Privacy > last seen (Ayarlar > hesap > Gizlilik > son görüntülenen) seçeneğine giderek, kimlerin, hangisinin, en son ne zaman etkin olduğunu görmek istediğinize karar verebilirsiniz. Son olarak, suçluluk duymayan görmezden gelmek mümkün.*Gülümsemeler*, *brags*, *yanlışlıkla silmek basın* …ve o kadar basit ki, o güzel kızın/ adamın sayısı gitmiş. Her şey kaybolmuyor, çünkü ölülerden gelen mesajları geri getirmenin bir yolu var. Yine de, Mesajınızı … … biraz yanlış şansları silmeniz gerekecek.
 Eğer favori sohbetler için günlük yedekleme kurduysanız (bkz.ipucu #11), whatsapp, sabahın erken saatlerinde, bulut o günün mesajlarını kaydetmek olacaktır. Şimdi, yanlışlıkla iletileri veya tüm sohbetleri silerseniz, sadece uygulamayı yeniden yükleyerek kayıp içerik Harry Potter-wizardry düzeyleri kurtarabilirsiniz. Telefon numaracısı, geri dönüş!

whatsapp plus türkçe

Ne çoğu şey için harika. Ses tonu her zaman onlardan biri değildir. Neyse ki daha iyi bir noktaya ulaşmak ve arkadaşlarınıza iletilerin aciliyetini anlamak yardımcı olmak için gizli küçük bir özellik var. Kalın, italik ve hatta strikethrough ekleyebilirsiniz.

Nasıl? Şey, ne yazık ki sadece ilgili düğmeye tıklayarak kadar kolay değil. Bunun yerine, belirli bir kelime üzerinde vurgu biraz koymak istediğiniz her zaman, size göze almak istediğiniz kelimeler etrafında istenen komut kısayolu koymak gerekir. Kalınlaştırmak için, bu gibi kelimenin her iki tarafında bir yıldız işareti gerekir**, italik bir _word_ her iki tarafında bir alt çizgi ve strikethrough tilde (bu squigly hyphens), sadece bu ~gibi. Jazzy mi hissediyorsun? Hatta *_bolditalics_* dikkat kapma komutları birleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir