WHAT’S YOUR STORY türkçe hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

WHAT’S YOUR STORY hileli apk v 2.41.2 , aldatma ve gerçek hayat oyunlarını kesinlikle tavsiye ediyorum. Üstelik oyun türkçe olarak karşınıza geliyor. Böylece rahatlıkla anlayabilir veya oynayabilirsiniz. Sizlere oyun hakıında bir taktik vereyim yeğenlerim, kesinlikle yalan söylemeniz gerekiyor. Böylece kızları tavlayabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

Aldatma oyunu indir

WHAT’S YOUR STORY para hile, WHAT’S YOUR STORY hilesi, WHAT’S YOUR STORY hileli indir, WHAT’S YOUR STORY elmas hilesi, WHAT’S YOUR STORY apk hileli, aldatma oyunu,  

Çoğu insan bile yumruk çizgisine ulaşmadan önce (ve onlar etrafında olanların dikkatini kaybetti) iki dakika ayırdı—onlar aradıklarını tarifi. Paketlemek için zaman bırakanlar sadece dört ya da beş (farklı) şeyler bir sonraki peşinde ilgilenen olabilir listelemek eğiliminde bıraktı. Sunumların her turunu takip eden geribildirim oturumlarında, bu “gerçek veznedarlar” yardımcı olmak zordu. Dinleyen insanlar, teller’ın durumuna nasıl dayandıklarını … … kolayca anlayamıyorlar. Daha da kötüsü, çok fazla uğraşmaya zorlanmadılar.

Kariyer reorientation konusundaki araştırma ve koçluklarımızda, bir sonraki ne yapmak istediklerini açıklamak ve bir değişikliğin neden mantıklı olduğunu açıklamak için mücadele eden birçok insan tanık olduk. Birimiz, bir kitap yazma bağlamında, büyük kariyer değişimleri geniş bir yelpazede inceledi; diğer örgütleri ve anlatı kullanımı hakkında olumlu değişiklik getirmek için geniş bir yelpazede çalıştı. Her birimiz, burada tarif ettiğimiz şeyin … … olağan dışı olmadığını bilecek kadar … … ağ olaylarına tanık olduk. Ama biz de önemli geçişlerin ortasında bir sürü insan gördüm bağlantıların Etkili Kullanımı ve başarılı bir şekilde destekçileri listeler. Anlamaya çalıştığımız şey, diğer tüm faktörlerden daha fazla fark yaratmasıdır: iyi bir hikaye yaratma yeteneği.Hepimiz kendimizle ilgili hikayeler anlatırız. Hikayeler bizi tanımlıyor. Birini iyi tanımak onun hikayesini bilmek – onu şekillendiren deneyimleri, denemeler ve onu test eden dönüm noktaları. Birinin bizi tanımasını istediğimizde, çocuklarımızın, ailelerimizin, okullarımızın, ilk aşklarımızın, politik görüşlerimizin gelişiminin hikayelerini paylaşırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir