Taxi Simulator 2018 hileli

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Taxi Simulator 2018 hileli apk,  taksi seven yeğenlerimin vazgeçilmez oyunlarından birisi. Bildiğiniz gibi taksici olma hayalimiz, milli sporumuz. Dayınızda bunu bildiği için sizlere en iyi taksi oyununu sunuyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=0QlH6UDNZSI&w=320&h=266]

indirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

Taxi Simulator 2018 hileli apk indir, Taxi Simulator 2018 hileli indir, Taxi Simulator 2018 para hilesi, Taxi Simulator 2018 hileli apk indir, Taxi Simulator 2018 hileli indir, APK Oyunlar,

Taxi Simulator 2018 hileli apk indir

Biz İngiltere’de gerçek zamanlı taksi fiyatları en büyük veritabanı tutun. Bize verdiğiniz bilgileri kullanarak, 1000 adet taksi ve minibüs şirketiyle yolculuğunuz için tarifeleri anında kontrol edeceğiz. Bizim benzersiz ücret hesap makinesi taksi, minicabs ve minibüs size en yakın en iyi fiyat bulmak için en hızlı yoludur.Biz olanlar sizin için yerel olan ve anında tüm en iyi tırnak listesini almak dışarı çalışıyoruz. Ama hepimizin bildiği gibi bu sadece fiyat hakkında hizmet değil, biz de her taksi şirketinin performansını izlemek ve sadece rezervasyon başarıyla tamamlayarak taksi şirketlerinin performansını izlemek değil, aynı zamanda müşteri geri bildirimleri de toplar bir performans puanı erişim vermek yüzden çok.Daha sonra bu puanı okunması kolay bir formatta gösteriyoruz ve hatta gerçek müşteri yorumları görebilirsiniz, bu nedenle fiyat, hizmet ve itibar dayalı rezervasyon kararı yapabilirsiniz. Taksi fiyatı ile sadece para kazanmak değil aynı zamanda güven ile kitap karşılaştırın.

Neden taksi fiyat karşılaştırmak kullanın?
Zaman kazanmak – bizim taksi ücret hesap makinesi kullanarak, saniye içinde tüm yerel taksi şirketleri tırnak karşılaştırın
Ülke çapında hizmet – biz her yerden her yere götürebilir
En büyük seçim – biz taksi ve minicab şirketleri yüzlerce arama
Garanti – servis sevmiyor musun?  Sizi geri vereceğiz.
En düşük fiyat – işiniz için mücadele iş aç minicab şirketler 1000’s
Rezervasyon sürecinin bir parçası olarak size verilecektir:
Rezervasyonunuzu aldığımızı söylemek için e-posta onay
E-posta onay rezervasyon seçtiğiniz taksi şirketi tarafından kabul edilmiştir
Rezervasyon referans numarası
Taksi/mincab şirketi için tam iletişim bilgileri ile rezervasyon
Rezervasyon başarıyla tamamlandığında, biz de size rezervasyon deneyiminizi geri bildirim için soran e-posta göndereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir