super mario run hile apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Super Mario Run v2.0.0 hileli apk, efsaneler arasında yer alıyor. Oyunumuz çocukluğumuz oyunu olmakla beraber, grafiklerinde de düzenlemeler yapılmıştır. Bu düzenlemelerle oyunumuzu en iyi şekilde oynamanız mümkün.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

super mario apk

Mario daha önce bir film vardı, ve tam olarak yıldız değildi, ve bu sabah haber Nintendo minyons ve evcil hayvanların gizli hayatı gibi ürünler sorumlu stüdyo ile ortaklık olduğunu doğrulandı zaman, benim için benim şüphecilik ve hayal kırıklığı içeren zordu.
Ben şahsen nasıl odak hiç kritik bir başarı olabilir gibi Mario içeren bir film göremiyorum, Mario sadece çok düz bacaklı ve bir karakter olarak boyutlu. Bu bir oyun ya da beş dakikalık bir kısa bile olsa iyi, ama bu tür bir kişilik kolayca tam, özellik uzunlukta üretim taşıyamaz.
Yanıldığımı kanıtlamaya hazırım … … ve böyle bir sonucu açık kollarla karşılamaya hazırım … … ama bunu gerçekten göremiyorum. Ben bu karmaşa dışarı yolumuzu sohbet ve sadece potansiyel büyük bir film yol açabilir bu herhangi bir parçası olup olmadığını görmek görmek için her şeyden nefret türü-benim ruh geliştirmek için bir çaba. Yukarıdaki videoyu izleyerek her şeyi duyabiliyorum.
Bir şekilde işe yarayabilir mi sence? Bize aşağıdaki yorumda bildirin. Genel tepki geçmesi gereken bir şey ise, Super Mario Odyssey gerçekten çok güzel bir oyundur ve biz biz bu tartışma kime güvendiğimiz birini bildiğimizden emin değiliz. Ama bu şimdiye kadarki en iyi Mario oyunu mu?

Herkesin favori kırmızı tesisatçı zaten kemerinin altında şimdiye kadar yaratılmış en iyi oyunlar bazı var gibi tartışmalı bir konu.
Eğer mario serisi diğer büyük oyuncular arasında duruyor nerede tartışmak yukarıdaki video kontrol emin olun. Biliyor musun, aslında en iyi kabul edilenler. Hayır. Bu gelmiş geçmiş en iyi mario değil. Çok güzel. Çok eğlenceli. Bazı serin anlar var ve kesinlikle onu oynarken beni güldürdü. Ama ben ilerleme duygusu yok oyunun içerik sonrası oyun, çoğunluğu yerleştirmek için bir hata olduğunu düşünüyorum. Ne küçük anlatım sundu, ve bir sonraki dünyaya ilerleme belirli sayıda için ihtiyaç, beni keşfetmek ve ilk etapta ay bulmak için sürükledi. O motivatörler gittikten sonra… Oynamayı bıraktım ve geri almadım.
Benim kişisel favori 3D Mario Oyunları Galaxy 2 ve 3D dünya vardı. Ben hiç mario 64 (biliyorum, küfür) sevdim ve Sunshine bana büyüdü ama içine almak için zaman aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir