SİX GUNS GANG SHOWDOWN hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

SİX GUNS GANG SHOWDOWN hileli apk, kovboy oyunlarının en güzellerinden birisi. Klasik oyunların yanı sıra, poker oyunları, at sürme, düello ve çeşitli yarışmalarda bulunuyor. Bunun için yapmanız gereken sadece oyunumuzu indirmek ve tadını çıkarmak.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=PU5Kbv_5eaQ&w=320&h=266]

İndirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

SİX GUNS GANG SHOWDOWN hileli apk

Popüler Amerikalı kabul rağmen, geleneksel kovboy bugün Meksika ve Kuzey Meksika vaquero ve jalisco ve michoacán bölgelerin Charro içine Güneybatı Amerika Birleşik Devletleri daha da evrim İspanyol geleneği ile başladı. Hacendados (çiftlik sahipleri) etnik İspanyolca eleştirmenler iken,[17] erken erken vaqueros misyon sürüler için bakım İspanyolca misyonlar için çalışmak için eğitilmiş yerli Amerikalılar vardı.Vaqueros, hayvanlarla kuzeye gitti. 1598’de Don Juan de Oñate Rio Grande üzerinden yeni Meksika’ya bir sefer yolladı.7000 başı sığır getirdi. Bu başından itibaren, mestizo mirasının vaqueros yeni Meksika ve daha sonra Teksas Meksika’ya sığır sürdü.[20] Meksika gelenekleri hem Güney hem de Kuzey yaymak, Arjantin den Kanada Ekvator gelenekleri etkileyen.
19.yüzyılın ortalarından önce, çoğu çiftçi öncelikle kendi ihtiyaçları için sığır yetiştirdi ve yerel olarak fazla et ve sakallar satmak. Ayrıca çeşitli üretim süreçlerinde sakallar, Boynuzlar, hooves ve tallow için sınırlı bir pazar vardı. Teksas, 1865’den önce, serbestçe dolaşabilen herkese bedava olarak sunulan, başıboş, geniş sığır sürüleri barındırırken, sığır için çok az talep vardı. Ancak, Amerikan iç Savaşı’nın sonunda, Philip Danforth zırh zırh ve şirket olarak bilinen Chicago’da bir et Ambalaj Fabrikası açtı. Et ambalaj sektörünün genişlemesi ile sığır eti talebi önemli ölçüde artmıştır. 1866 yılında, sığırların Kuzey pazarlara satılabileceği gibi, baş başına 40 dolara satılabileceği gibi, özellikle teksas’tan gelen sığırların pazarlara uzun mesafeler katedebileceği potansiyel olarak karlı olacaktır.[5]]

Sığır sürücü hız ve sığır ağırlığı arasında bir denge grev vardı. Sığırların tek bir günde 25 mil kadar sürülebilir iken, onlar iz sonuna ulaştığınızda satmak zor olurdu o kadar kilo kaybedersiniz. Genellikle daha kısa mesafeler her gün alınır, dinlenmek ve hem gece ve öğlen otlatma dönemleri izin.[5] ortalama olarak, bir sürü günde 15 mil hareketli sağlıklı bir kilo koruyabilirsiniz. Böyle bir hız, bir çiftlikten bir demiryolu kafaya seyahat etmek … … iki ay kadar sürer demek. Chisholm izi, örneğin, 1,000 mil uzunluğundaydı.[5]]Ortalama olarak, 3,000 başı olan bir sürüdeki tek bir sığır sürüsü. Sığır sürüsü için, kovboy başına üç at ile en az 10 kovboyluk bir mürettebata ihtiyaç vardı. Kovboylar günde 24 saat sığır izlemek için vardiya çalıştı, gündüz uygun yönde onları gözlemleyerek ve damgaları önlemek ve hırsızlık caydırıcı geceleri onları izliyor. Mürettebat da bir chuckwagon vagon sürdü bir aşçı, genellikle oxen tarafından çekti, ve remuda, ya da yedek atlar sürüsü sorumlu almak için bir at Wrangler dahil. Bir sığır sürücü wrangler genellikle çok genç bir kovboy ya da daha düşük sosyal statü biri, ama aşçı sadece o gıda sorumlu olduğu gibi, mürettebat özellikle iyi saygıdeğer bir üyesiydi, o da tıbbi malzeme sorumlu idi ve pratik tıp bir çalışma bilgisi vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir