Shadow Fight 3 Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Shadow Fight 3 v2.1.21 MOD HİLELİ APK MOD, siz değerli yeğenlerim tarafından oldukça talep gördü ve güncel versiyonunu tekrar paylaşmaya karar verdim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=330&h=366]

                Shadow Fight 3 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 3  APK Nasıl Kurulur

   Shadow Fight 3 v1.9.30 MOD APK dosyasını indiriniz ve rar dosyasını çıkarınız. Daha sonra kurulumu yapabilirsiniz.

Shadow Fight 3 Etiketler

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

Sri Ganesha Tapınağı, Hinduizm ile ilgili kültürel, eğitici ve ruhsal etkinlikler için bir yer sağlamak, dinler arası, sosyal ve kültürel anlayış teşvik etmek ve insani nedenleri desteklemek için inşa edilmiştir.

Nashville yeni göçmenler bazı onlar anne Hindistan’a geri dönmediğini fark ederken, onlar bizim zengin miras teşvik edecek güçlü bir dini ve kültürel merkezi için ihtiyaç düşünmeye başladı ve Hindu kültürü bizim çocuklarımızı maruz. Bu göçmenler 1978 ile 1979 yılları arasında çeşitli gayrı resmi toplantılar yaptılar ve 1980 yılında bir komite kurdular.“Tennessee Hindu Kültür Merkezi” çoğunluk tarafından seçildi ve Ekim 1980 Tennessee eyaletinde dahil edildi. Komite Tennessee Hindu kültür merkezi bir tapınak ve kültürel organizasyon için sağlam bir yapısal temel sağlayacak hissettim. Başlangıçta, büyük dini işlevler ve festivaller bireysel adanmışlık evleri kutlandı. Katılımcı sayısı 1982 ve 1985 yılları arasında arttıkça, 1808 Woodmont Ave İlk Unitarian Evrensel Kilise ibadet için bir yer verilen, hayranları her pazar öğleden sonra iki haftada bir dua toplantılar sağlıyor.

Shadow Fight 3 Hileli Apk

On üç dönüm arazi ve ince eğimli bir tepe ile muhteşem bir görünüm Temmuz 1982 yılında Bellevue satın alındı. Bhoomi pooja, 22 Ağustos 1982 günü Ganesha Chaturthi’de yapıldı. Bu önemli ve hayırlı günde yüzlerce insan çığır açan törene katıldı. Yine 1984 yılında Ganesha Chaturthi gününde, tapınağın ilk aşaması için inşaat başladı. Sri Ganesha Tapınağı resmi olarak 14 Nisan 1985 tarihinde ilk rahip olarak Sri MuthuKrishnaGurukkal ile açıldı. Adanmışların sayısı giderek artarken, daha büyük bir tapınak ihtiyacı planlandı. Biz seçkin tapınak Mimar Sri MuthiahSthapathi Nashville ziyaret sahip şanslı ve Sri Ganesha Tapınağı onunla tartıştı inşa etmek için planlarımız var. O zaman Komite üyelerinin çoğunluğu Shiva ve Venkateshwara ile birlikte ana Tanrı olarak Sri Ganesha tavsiye.

Sri Ganesha Tapınağı Sri Muthiahsthapati tarafından tasarlanmış ve kolanın tapınak mimarisi benzer (900AD-1150ad). Ana tapınak kompleksinin zemin kırma töreni, ya da faz 2, Kasım 1989 yılında gerçekleşti ve temel inşaat Eylül 1990’da tamamlandı. 3 kutsamayı inşa edecek kadar büyük bir kaya bulmaktan ve gelecek nesiller için istikrar sağlamaktan dolayı kutsandık. Hindistan’dan on shilpis, 2 yıldan fazla bir süre boyunca, tapınağın narin süsleme çalışmaları ile Hintleşmesini tamamlamak için çalıştı. Vimana, ya da ganesha sanctum üzerinde kule, 48 metre boyunda ve 5 kat vardır. Diğer Vimanalar 24 feet boyunda. Sri Ganesha tapınağının da ganesha 16 formları ganesha Sanctum dış duvar yerleştirilir vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir