REAL MOTO hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

REAL MOTO hileli apk v1.0121, motor ve yarış oyunu seven yeğenlerim tarafından tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Oyumuz  Dreamplay Games tarafından yapılmış olup, Android üzerinden indirilmeye açılmıştır. Amacımız bitiş çizgisine ulaşmak ve oyunumuzu kazanmak. Sınırsız para ve yakıt hilesi bulunan oyunumuz, sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

REAL MOTO hileli apk

Bu Ducati panigale V4 (standart V4, V4S ve V4 speciale dahil) Valencia dünya basın lansmanı solo Moto de arkadaşlarımızdan bir rapordur.  Rapor, test edilen model parçasına, V4S’YE odaklanıyor. Daha önceki hikayemizdeki her modelin detaylarını ve aynı basın lansmanından yayınladığımız bir video raporunu bulabilirsiniz.Adı ve Özü aynı, ve hatta bir v-twin gibi geliyor. Yeni Ducati Panigale superbike, ancak, biz Valencia devre test etmek için gereken bir V4 displacing 1,103 cc olduğunu.Yeni V4 yarış pistinde etkili olduğunu kanıtladı, büyük bir güven ve zevk ile binici sağlayan. Yeni bisiklet eski v-twin Panigale ile aynı çeviklik ile yön değiştirir, ama daha kontrollü bir şekilde köşelere döner.8000 devirden itibaren, yeni Panigale V4S ben büyük bir güç … görünüşe göre Valencia straight ortadan kayboluyor. Yeni Brembo fren kaliperleri istediğiniz kadar güce sahip, ama daha yumuşak ve daha lineer bir şekilde, beklediğimiz büyük ilk ısırık olmadan teslim edin.

Harika quickshifter sorunsuz çalışıyor, hem yukarı hem aşağı … bir köşeye debriyaj olmadan iki downshift bang sağlar. Bu yeni V4 yeni elektronik AIDS ile yüklenir. Bir Bosch ımu musluktan 214 beygir Gücü’nün yanı sıra Öhlins “akıllı” süspansiyon, ABS ve Çekiş Kontrolü kontrol etmek için çalışıyor. Hatta nispeten deneyimsiz biniciler, Bologna elektronik güvenleri yer eğer, hızlı yeni panigale binmek gerçekten hızlı!

Temel model geleneksel showa ve Sachs üniteleri ile yapmak yaparken biz, Speciale yanı sıra, elektronik Ölhlin süspansiyon özelliği ata bindiğimiz V4S,. Bilgisayar süspansiyon sizin sürme tarzı ve ihtiyaçlarına göre ayarlar. Bu kusursuz gerçekleştirmek gibiydi, ama aynı zamanda bu işlevi devre dışı bırakabilirsiniz, ve TFT 5″ renkli enstrüman ekran aracılığıyla tercihlerinize süspansiyon ayarlayın. Ayarlama aralığı görünüşte sınırsızdır, hatta bir köşedeki farklı noktalarda süspansiyon yanıtı değiştirmek için izin verir, ve farklı yalın açılarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir