REAL MOTO hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

REAL MOTO hileli apk v1.0121, yeğenlerimin istedikleri oyunlar arasında yer alıyordu. Motor yarışı seviyorsanız kesinlikle dayınız tarafından tavsiye edilen oyunlar arasında yer alıyor. Oyunumuz Android üzerinden oldukça yoğun ilgi görüyor. Oyun grafikleri Grafikleri 3D olup, oldukça yoğun talep görmektedir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

REAL MOTO hileli apk

motor apk indir, REAL MOTO hileli apk, REAL MOTO hileli, telefon motor oyunu, REAL MOTO hileli indir, REAL MOTO hilesi, motor oyunu indir, REAL MOTO para hile, 
Çoğu yüzey modelleri 540 serisi fırçalanmış motor veya 54 milimetre uzunluğunda bir motor tarafından desteklenmektedir. 180-serisi 540-serisi, 370 – ve 400-serisi motorlar elektrik uçak aralığında motorlar oldukça yaygındır. Bu fırçalar commutator enerji göndermek için sert bir demir bileşik yapılmış kullanın.Fırçalar banliyö ile fiziksel temas gerektirir, bu yüzden yaylar ile yerinde tutulur. Bu yaylar, fırçalar üzerinde sürekli gerginlik sağlar. Komütatör armatürün bir parçasıdır, ya da motorun dönen bir parçasıdır. Yarış uygulamalarında, bakır komütatör aşındığında ve karardığında, tercihen aşırı yıpranmış komütatör olarak bu noktadan önce, özel bir torna ile ya da ‘kesilerek’ tutturulmalıdır. Fırçalar ve tutma yayları, motorun çalıştığı koşullar ne olursa olsun aşındığı gibi değiştirilmelidir. Kötü yıpranmış fırçalar güç ve olası commutator hasar büyük kaybına yol açar.Motorlar dönüş sayısı ve rüzgarlar ile karakterizedir. ‘Döner’ armatür Tel armatür demir çekirdek etrafında sarılmış sayısını gösterir. Genel olarak, daha düşük döner, daha hızlı motor ve daha yüksek döner daha fazla tork motor var. ‘Rüzgarlar’ armatür telindeki iplikçiklerin sayısını ifade eder. Motorlar bir ila dört rüzgar ile kullanılabilir. Daha fazla rüzgar daha fazla tork eşit; daha az rüzgar daha fazla hız eşit. Döner ve rüzgarlar aşağıdaki biçimde gösterilir: TURNSxWİNDS. Örneğin, bir “15×2” 15 dönüş, çift rüzgar motoru gösterir.

REAL MOTO APK indir

Fırçasız sistemler de mevcuttur. Bu motorlar sabit var, motor içinde radyal düzenlenmiş sargılar ve motor mil kalıcı mıknatıslar olabilir. Uygun zamanda uygun sargı setine güç göndermek için özel elektronik anahtarlar kullanırlar. Bunu yapmak için özel bir yüksek frekanslı elektronik hız kontrolüne ihtiyaçları var.

Fırçasız motorlar Fırça ve komütatör eksikliği nedeniyle fırçasız motorlar çok daha az bakım gerektirir. Genellikle çok güçlü ve verimli, kadar 87% bazı üreticilere göre verimli. Böyle bir güç genellikle r/c araç ve kamyonlarda yükseltilmiş yayınlar gerektirir. Fırçasız sistemlerin ilk maliyeti daha yüksektir, ancak bakım ve düşük dönüş, güçlü fırçalanmış motorlar ile ilişkili diğer maliyetleri faktör bir kez, maliyet hızla kendini haklı. Lityum polimer pil yükseltme. ya da “li-POS” olarak da tavsiye edilir zaman fırçasız gidiyor, “ama kesinlikle gerekli değildir.

Teknoloji CD-ROM sürücülerde bulunan benzer olduğundan, bazı uçak hobbyistler CD-ROM motorlarının kendi fırçasız motorlar rüzgar. Onlar bir model onları monte etmek ve ticari olarak mevcut fırçasız motorlar olarak aynı hız kontrol kapalı çalıştırmak için birkaç kolayca kullanılabilir parçaları gerektirir. CD-ROM motorları, tasarımı toroidial, ya da donut şeklinde “outrunner” motorlara benzer olduğundan öncelikle doğrudan tahrik uçak uygulamalarında kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir