PLAGUE INC hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

PLAGUE INC hileli apk v1.44.2 , yeğenlerimin merakla beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunda amacımız salgın hastalıkları bütün dünyaya yaymak ve haritayı ele geçirmek. Oyunumuz ünlü oyun firması Miniclip tarafından tasarlanmış olup, grafikleri oldukça güzeldir. Oyunumuz full hileli apk olmakla beraber, ücretsiz olarak apk modunu da kullanabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

PLAGUE INC hilesi, PLAGUE INC hileli indir, PLAGUE INC telefon pc hilesi, PLAGUE INC hileli indir, PLAGUE INC hile apk, PLAGUE INC hileli indir, PLAGUE INC hilesi

PLAGUE INC hileli apk

Binlerce güvensiz web sitesi virüslerle bilgisayara bulaşabilir. Pornografik materyaller ile web sitelerinin çoğu bulaşmış, bu nedenle bu web sitelerini ziyaret ederek kullanıcının bilgisayar da virüs bulaşmış alır. Bu web siteleri virüs veya diğer etik olmayan materyal yaymak için geliştirilmiştir. Bu malzeme indirildiğinde virüs kullanıcının bilgisayarına aktarılır. Bu web siteleri, kullanıcılar ziyaret ettiğinde otomatik olarak bilgisayara erişebilir. Virüs bulaşan bir bilgisayar bir ağa bağlı ise yayılabilir. İnternet böyle bir ağ örneğidir. Bir kullanıcı internetten virüs bulaşmış bir dosyayı indirdiğinde, virüs bilgisayara kopyalanır. Bu bilgisayarda saklanan dosyaları enfekte olabilir.

Yazılımın yasadışı bir kopyası Korsan Yazılım olarak adlandırılır. Kullanıcı bir virüs içeren Korsan Yazılım yüklerse virüs yayılabilir. Korsan yazılım çeşitli CD ve internet mevcuttur. Bazı şirketler bilerek yazılım virüs eklemek. Kullanıcı lisans satın almadan yazılımı kullanıyorsa virüs otomatik olarak etkinleştirilir.
Bir antivirüs programının en son ve güncel sürümü yüklü değilse virüs bilgisayar sistemi bozar. En son antivirüs yazılımı virüslerden korumak için bilgisayara yüklenmelidir. Bir bilgisayar sistemi bu önlemleri izleyerek virüsden korunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir