narcos cartel wars hile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Narcos cartel wars hileli apk v.1.25, yeğenlerimin son zamanlarda oldukça talep ettiği oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunumuz yeni çıkmasına rağmen, yarım milyon indirmeye ulaştı. FTX Games LTD tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, 2D grafiklere sahip olup, ses kalitesi harikaya yakındır. Kararı siz verin, Kurşun mu, Gümüş mü?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

narcos cartel wars hileli indir, narcos cartel wars ois hile, narcos cartel wars hileli apk indir, narcos cartel wars hilesi indir, narcos cartel wars hile androit, narcos hile, 

Escobar’ın kararları sayesinde 1993 yılında öldüğünde dünyanın en çok aranan adamlarından biriydi. Ondan sonra, Maria Victoria ve iki çocuğu … … düşmanlarından intikam almak için elinden geleni yaptılar.1995’te, onlara sığınma hakkı veren ülkeleri aradıktan sonra, aile Kolombiya’dan Yurtdışına yeni bir yaşam için kaçtı. BBC göre, Juan Pablo Escobar hatta onları yaşamak için bir yer bulmak için Vatikan istedi.Üç kişilik aile sonunda Buenos Aires’e taşındı.Pablo Escobar’ın eşi Maria Victoria Henao ve çocukları hakkında bilgi paylaşır.
PABLO ESCOBARMaria Victoria Henao Vellejo, Buenos Aires’e girmek için Maria Isabel Santos Caballero oldu. Oğlu Juan Pablo da Juan Sebastian Marroquin Santos adını değiştirdi.BUNUNLA BİRLİKTE, 1999’DA ARJANTİN’DE GERÇEKTEN KİM OLDUKLARI HAKKINDA SÖYLENTİLER ÇIKTI.2000 yılında henao ve oğlu para aklama suçundan tutuklandı. O zamanlar uruguay’daki Kolombiyalı uyuşturucu Lordları … … maria’yı ve ailesinin parasını gönderiyordu. Bunun için 15 ay hapis yattı.yetkililer yeterli kanıt bulamadıkları için … … onları son buldu.

narcos cartel wars hilesi

Ama escobar’ın oğlu tam tersini yapıyor. Sebastian Marroquin, “Narcos” un piyasaya sürülmesinden ve yükselmesinden sonra serinin ne kadar yanlış olduğunu anlattı. Sadece bu değil, ama yıllar önce babasının işlediği hataları düzeltmeye çalıştı. Birkaç avukat, uyuşturucu kaçakçılığı da dahil olmak üzere … … her şeyden ikisini suçlamaya çalıştı.ama hiçbir şey bulamadılar.Buna karşılık henao basına şunları söyledi: “Ben Kolombiyalı olduğum için Arjantin’de bir tutsağım. Pablo Escobar’ın Hayaletini denemek istiyorlar … … çünkü Arjantin’in uyuşturucu kaçakçılığıyla mücadele ettiğini kanıtlamak istiyorlar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir