lords mobile hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Lords Mobile Full Hile Mod Apk v1.76 ,yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunun son güncellemesinden sonra, hileyi sınırsız olarak kullanmanız mümkün.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton 
 

oyun etiketleri

lords mobile hileli apk

Nadiren iyi bir hikaye bu kadar gerekli olsa da, profesyonel yönde büyük bir değişiklik yol altında olduğu gibi—biz henüz onu terk etmeden ayrılıyoruz ve henüz orada kazanılmış olmadan B doğru hareket. Böyle huzursuz bir geçiş döneminde, iş arkadaşları, patronlar, Arkadaşlar veya aile için zorlayıcı bir hikaye anlatan—veya konferans odasında yabancı—bizim motivasyon ilham, karakter ve biz belirledik hedeflere ulaşmak için kapasite.Açık olalım: etkili bir anlatımın kullanılmasını teşvik ederken … … uzun hikayelere kapıyı açmıyoruz. “Hikaye” derken, kötü bir durum yaratmak için uydurulmuş bir şey demek istemeyiz.” Daha doğrusu, biz derinden doğru ve o kadar dinleyiciler bizim başarı bir kazık var hissediyorum çekici hesapları bahsediyoruz. Bu dinamik yukarıda açıklanan olay eksikti. Bir hikaye olmadan, kariyer gerçekleri anlamlı hale getirmek için hiçbir bağlam yoktu, bir hedef elde (örneğin, bir iş elde) drama çözmek için hangi üçüncü bir eylem söz.Rezonans eden bir hikaye yaratmak ve anlatmak, kendimize inanmamıza yardımcı olur. Çoğumuz karışıklık, kayıp, güvensizlik ve belirsizlik bir zaman olarak yeni bir çalışma hayatına geçiş deneyimi. Korkuyoruz. “Bir gün geriye dönüp … … bunun en iyi şey olduğunu düşünecek miyim?” kendimize soruyoruz. “Yoksa bunun sonun başlangıcı olduğunu … … ve buradan aşağı indiğini anlayacak mıyım?” Geçmişe tutunmak ve geleceği kucaklamak arasında salınıyoruz. Neden? Profesyonel hayatımızın öyküsünü kaybettik. Hayatımıza anlam, birlik ve amaç getiren zorlayıcı bir hikaye olmadan, kendimizi kayıp ve kaba hissediyoruz. Planlarımızın mantıklı olmasını temin etmek için iyi bir hikayeye ihtiyacımız var—ilerlerken, başarmak ve bencilce aileyi ve geçimimizi riske atmak için bu kadar çok uğraştığımız her şeyi atmıyoruz. Bu bize motivasyon verecek ve bize hayal kırıklığı, acı ve sıkı çalışma dayanmasına yardımcı olur.

lords mobile hileli apk indir

İyi bir hikaye, o zaman, başarılı bir geçiş yapmak için gereklidir. Yine de çoğumuz—ağ olayında olanlar gibi—hikayelerin gücünü davamızın peşinde kullanamadık. Ya da, bir hikaye çizerken, kötü yaparız. Kısmen, çoğumuz nasıl hikayeler anlatmak unuttum çünkü bu olabilir. Ama en iyi hikaye anlatıcıları bile, kendi yerleşik sorunları ve gerginlikleri ile, zor geçiş hikayeleri bulabilirsiniz. Bu çatışmaları nasıl çözeceğimizi bilmeden, sadece gerçekleri söylemekten vazgeçiyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir