lords mobile hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Lords Mobile Full Hile Mod Apk v1.76 , yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Gelen yoğun istekleri kırmıyorum ve oyunun son hilesini sizlerle paylaşıyorum. Son güncelleme geldikten sonra, elmas hilesini de kullanabiliyorsunuz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton 
 

oyun etiketleri

lords mobile hileli apk

Lords Mobile IgG tarafından yeni bir mmorts, ya da ben oyunları var, en iyi Lords 2 ve kale çatışması için bilinen şirket. Bu, daha güçlü olsun ve daha sonra Krallık gücünü artırmak için bu bölgede inşa gibi daha fazla toprak fethetmek ve benzersizdir. O zaman, bu bir mmort olduğu için, sen ve diğer oyuncular guilds katılmak ve egemenliği için savaş, kaynak toplarken. Lords Mobile için bazı ipuçları ve hileler için okumaya devam edin!Eğer mümkün olduğunca çok asker yetiştirmek gerekir; ancak, ayrıca, gıda üretimi orantılı olarak artırılmalıdır. Gıda üretimi her zaman ahşap, taş, cevher ve altın üretimi daha yüksek tutulmalıdır, böylece askerlerinizi besleyebilirsiniz. Daha fazla toprak almak, daha fazla çiftlikleri inşa ve daha fazla yemek toplamak ve daha da numaralarını artırmak için dış çiftlik fayans üzerinden almak gibi.
Keşif savaşları için çok önemlidir, çünkü bu size kiminle birlikte olacağınızı ve … … evde hangi birliklerin bırakılacağını söyleyecektir. Genellikle, yine de, en iyisi yakın savaş, her şeyden önce, bu bir sayı oyunu gibi özellikle, sizinle tüm asker almak olacaktır. Her zaman askerlerin eğitim olduğundan emin olun, böylece sürekli gücünü artırmak.

En kısa zamanda bir lonca katılın. Eğer sizin loncanın “tek” olduğunu biliyorsanız, o zaman sizin loncanın üyelerine yakın Krallık taşımak için acemi relocator kullanın. Onlar aktif olduğundan emin olun ve onlar olsa Krallık hareket etmeden önce, ya da garip bir durum için ya da sadece bir atık kalıntıya yapabilir, seni dışarı tekme olmaz.

Çim görevlerin tamamlanması size kaynak ve tecrübe puanı kazandıracak; deneyim puanı size yetenek puanı kazandıracak lider seviyeleri kazanmak için neden olacaktır. Eğer inşa için uzak kaynakları saklamak gerekir, ancak, onlara ihtiyacınız kadar quest ödülleri toplamak yok. Arama ödülleri kaynakları diğer oyuncular tarafından çalınamaz; bir kez toplanan ve zulamıza eklenen, o zaman diğer oyuncular tarafından alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir