king of avalon hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

king of avalon hileli apk v2.158.22, yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu.  Uzun bir istek listesini değerlendirdikten sonra, en çok sevilen oyunları sizinle paylaşıyorum. Oyunda amacımız, şehirlerimizi geliştirmek ve askeri güçlerimizi rakiplerimize göstermek. Kral Arthur’un ölümünden sonra size kalan mirası nasıl kullanacaksınız? Oyun bunun üzerine kurulu. İyi eğlenceler, iyi fetihler dilerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 
 

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=98lEPSuzxNY&w=320&h=266]

indirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

king of avalon hileli apk

Kral Arthur tüm zamanların en ünlü edebi karakterlerindendir. Yuvarlak Masa şövalyelerinin Arthurian efsanesi, Camelot, Kutsal Kase arayışı, Lancelot ve Guinevere aşk ilişkisi ve büyücü Merlin, yüzyıllardır edebi, müzikal ve diğer büyük sanatsal vizyonlar haberdar ve ilham verdik. Avrupa’da 1136-1485 yılları arasında geliştirilen arthurian efsanesinden esinlenen, 19.yüzyılda yeniden canlandırılan sayısız kitap, büyük filmler, operalar, televizyon programları, oyunlar, oyuncaklar, oyun ve grafik romanları var ve günümüzde popüler olmaya devam ediyor.

Büyük efsanevi Kral muhtemelen 5.ya da 6. yüzyıllardan kalma gerçek bir tarihsel rakam dayanmaktadır. Arthur’u belli bir tarihsel figür olarak tanımlamadaki zorluk, ilk önce onun hikayesini anlatan birincil kaynaklardır.

Arthur ile yakından ilişkili bir olay – ama Arthur olarak Britonların lideri tanımlamak değil badon Hill savaşındaki Saksonlar üzerinde Briton zafer hesapları vermek erken tarihleri vardır. Ambrosius Aurelianus figürü ilk kaynaklarda verilmiştir ve bu ambrosius tarihsel Arthur için en iyi aday yapacak Diğer Kaynaklar Ambrosius’ savaş şefi Arthur Arthur adlı bir Alıntı dışında. Genellikle efsanevi arthur’un gerçek bir figür üzerine kurulu olduğu kabul edilir, ama kim olabileceği belli değildir. En mantıklı anlayış efsanevi Arthur Arthur Arthur adında büyük bir tarihi savaşçı dayalı olmasıdır.
king of avalon hileli

Efsanevi arthur’un gerçek bir kişiye dayandığı iddia, ‘arthur’un’ Romalı Aile adı Artorius ‘ dan türetilmiş bir Welsh adı olduğu gerçeğiyle destekleniyor. Ambrosius Aurelianus figürü, tartışıldığı, verilen adı Artorius olabilir. Claudius tarafından 43 ce yılında fethedildiğinden beri İngiltere’de Roma adları Yaygınlaşmıştı.

Roma, imparatorluğun barbar işgalini önlemek için 3.yüzyılda asker çekilmeye başladı. Bu zorluklar, 5.yy. ‘ a kadar yaklaşık 200 yıl boyunca şiddette artarak, Roma, kıta üzerinde askerlere ihtiyaç duyulduğu için Britanya’daki garnizonlarını sürekli azaltıyordu. 410’da goths Roma’yı vururken … … bütün Roma garnizonları İngiltere’den çekilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir