HEAVY TRUCK SİMULATOR Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HEAVY TRUCK SİMULATOR hileli apk, kamyon oyunu seven yeğenlerim arasında oldukça fazla talep görüyor. Bunun yanı sıra oyunumuz oldukça eğlenceli ve özelliklere sahip. Garaj satın alma, ticaret kurma, gerçekçi kamyon özellikleri gibi yenilikler bulunuyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=9Uk6myFr8vI&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

Oyun etiketleri

HEAVY TRUCK SİMULATOR  indir, HEAVY TRUCK SİMULATOR hileli apk indir, HEAVY TRUCK SİMULATOR para hilesi, HEAVY TRUCK SİMULATOR hileli indir, HEAVY TRUCK SİMULATOR sinirsiz para

 HEAVY TRUCK SİMULATOR para hilesi

21 olmalı – eğer yolda sürücü istiyorsanız, 21 yaşında olmalı. Bazı eyaletler eyalet içi işler için 18 yaşındasın.
İyi bir rekor var – sürüş ve sabıka kaydı sizi kiralamak için kamyon şirketleri için iyi olması gerekir.  Onlar mükemmel olmak zorunda değilsiniz ama bir şey son büyük ölçüde işe alma şansınızı azaltacaktır.Genellikle en fazla bir ciddi ihlali ve 3 yaşında olması gereken 1 suçlu daha kötü kayıt olabilir ve size kiralanacak emin hissediyorum.  Eğer daha yeni bir şey varsa, size ya da başkaları umurunda kişisel gelişim faaliyetleri yapan sorumlu bir kişi olduğunu gösterir yapıyor diğer olumsuz şeyler de dahil olmak üzere harika bir özgeçmiş olması gerekir.(Onlar kağıt dayalı yargıç böylece bu insanlar seni bilmiyorum unutmayın .  Yani onlara senin hakkında olumlu düşünceler veren bir şey görmek zorundalar.  Kızmana ya da bu konuda cesaretlendirmene gerek yok.  Bu insan doğası, sadece şansını artırmak için nasıl anlamaya.  Kayıt kötü durumda ise, bu sayfayı kontrol edin ) Not: cdl alabilirsiniz ve hala işe alınmaz.  Dikkatli olmak.

Trucking hakkında bilgi edinin – bunun için doğru web sitesi bulunmaktadır.  Bu eğitim için para harcamadan önce uyumlu olduğundan emin olmak için önemlidir.  Çizginin altında daha fazla detay var.

Cdl için eğitim bulun – CDL almak için birçok yolu vardır.  Cdl eğitim sizin için doğru karar için seçenekleri okuyun.

Bir trucking şirketi seçin-ücretsiz eğitim programına giderseniz, bu konuda endişelenmenize gerek yok.  Eğer sürücü yeni kamyonet okul grads kiralayan herhangi bir kamyonet şirket uygulamak mümkün olacak okul veya toplum kolej kamyonet yoluyla cdl eğitim almak, seçim yapmak zorunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir