HEADSHOT ZD SURVİVORS hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Headshot ZD Survivors vs Zombie Doomsday hileli apk v1.0.5, uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyordu. Aksiyon ve macera oyunları seviyorsanız kesinlikle oyunu indirmeniz gerekiyor. NANOO COMPANY inc. tarafından tasarlanmış olan oyunumuz,  Google play’den 10 bin kez indirilmiştir. 2D grafiklere sahip olan oyunun, ses kalitesi oldukça güzeldir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

HEADSHOT ZD SURVİVORS hileli apk indir
Geri geçen yılın Ekim ayında, geliştirici Nano şirket popüler Hack’s NT Dark kılıcı [free] ve boşta kicker RPG Final Taptasy [free] gibi başlıkları aşağıdaki son sürümü duyurdu. “HEADSHOT zd: hayatta kalan Zombie Doomsday vs (Bu bir ağız dolusu!) zombi kıyamet hayatta deneyecek silah çeşitli ile onları Patlatma ve kurtarma kurtulan ve yol boyunca kaynak toplama. Bu yan üzerinden [$ ~ ] 2 klasik bir mobil zombi shooter Zombieville USA için biraz benzer eylem kaydırma ve Vesikalık QT zamandır gördüğüm en güzel piksel sanat bazı özellikleri olur. Resmi karavana bak. Ekim ayında HEADSHOT zd serbest bırakmak umuduyla sonra, geliştirme beklenenden daha uzun sürer ve Tarih Kasım, ve sonra aralık, ve sonra… şey, bu Ocak ayının bu ay bize getiriyor sona erdi. Neyse ki Ocak projeksiyon NANOO Headshot ZD yarın gelecek duyurdu gibi gerçek gibi görünüyor, 30 Ocak. Zombi atıcılar oldukça uzun diş yıllar boyunca kazanılmış olduğunu biliyorum, ama kesinlikle burada başka bir kaliteli yayın olacak eminim bu ve verilen NANOO önceki sürümleri gibi yan kaydırma Aksiyon oyunları seviyorum. Oyun bir sonraki gün ya da öylesine bazen geldiğinde kadar, bu konuda daha fazla bilgi okuyabilir ve bizim forumlarda bu bir tartışma, aksi takdirde çok acil gelecekte headshot zd için bir göz dışarıda tutmak.
Nükleer radyasyon kimyasal reaksiyon ve gizemli hava kirleticilerin tarafından üretilen, büyük smog dünya çapında süpürüldü. Ölümcül kokuyu soluduğumuz tüm canlıların %99.9’u canlılara dönüşmüştür. Bildiğimiz tüm ülkeler varlıklarını yitirdi. Ancak, dönmemiş %0.1 için, hayatta kalma mücadelesi daha yeni başladı.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir