GTA San Andreas Crime City Hile Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

San Andreas Crime City Hile Apk v.21.211 yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunumuz gta San Andreas ‘ın telefon versiyonu olarak adlandırılabilir. Yeğenlerimden gelen isteklere boş kalmadığımı bilen bilir. Bunun için sizlere en güzel oyunları sunmaya devam edeceğiz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

San Andreas Crime City Hile Apk

San Andreas Crime City Hile Apk indir, San Andreas hileli apk indir, San Andreas hileli indir, San Andreas mobil indir, San Andreas hileli indir, San Andreas hileli apk indir, San Andreas hilesini indir, 

Grove street aileleri Los Santos, San andreas’da azalan bir Çetedir. Her gün, adamları kaplıdır, Ballalar güç kazanır ve Grove Sokağı zayıflar. Carl Johnson (Grove street og), beş yıl önce özgürlük Şehri’nde yeni bir hayat için Los Santos’u terk ettiğinden beri işler yavaş yavaş kötüleşti. Sweet Carl’ın ağabeyi ve Grove street çetesinin lideri. Tatlı, carl’ı, yıllar önce talihsiz bir kazaya karışan … … kardeşi Brian’ın ölümünden dolayı suçluyor. Silahsızlanma, uyuşturucu yüzünden sağlıksız olma, … … hızla azalan bir saygı ve ihanet oranı … … Grove sokağı’nın çöküşüne yol açtı. Grove street og büyük Duman ve Ryder, loco sendikası ile yeni bir uyuşturucu iş kurmak için çalışıyoruz. Loco Sendikası Mike Toreno tarafından yönetiliyor. Jizzy B ve T-kemik Mendez de dahil. Sweet rol almayı reddediyor.kaputun zarar
Bu sırada büyük bir İngiliz lider ortaya çıktı, etrafında insanlar yürüdü ve Badon Hill Savaşında Saksonlar mağlup. Bu kahramanın adı Ambrosius Aurelianus, Gildas ve Bede, ve Arthur nennius, adından söz eden ilk tarihçi. Arthur, Hennius’un çalışmalarından önce tanınmışa benziyor. Galler Şiiri y Gododin, 600 yılında catraeth savaşında düştü savaşçıların elegy, büyük bir kahraman olarak adını ona atıfta. Yaylı el yazmaları 13.yy’dan kalma olmasına rağmen, çalışmanın savaştan kısa bir süre sonra oluştuğu düşünülmektedir.
O Monmouth Geoffrey tarafından İngiltere krallarının tarihine Önsöz (C) açıktır. 1100 C. 1155 CE) Arthur zamanında büyük bir kral olarak kabul edildi, ama Geoffrey’nin çalışmaları onu efsanevi statüye yükseltecektir.Monmouth Geoffrey Kral arthur’un karakterini geliştirmek için Arthurian efsanesinin babası olarak bilinen, onun hikayesi için mitolojik unsurlar ekleyerek, ve daha sonra diğer yazarlar tarafından genişletilmiş olacak merkezi karakter ve motifler birçok tanıtılması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir