facebook hile apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Son güncelleme: Şubat 2018
Facebook beyeni hilesi, sizlere sunmuş olduğum en güzel apk programlardan birisi. Facebook, okey ve poker hilelileri bildiğiniz gibi sürekli kapanıyor veya güncelleniyor. Bunun için sizlere en güzel hileleri sunmaya çalışıyoruz. Bununla Programların tamamını kendi bilgisayarımda deniyorum ve test aşamaları oldukça uzun sürüyor. 

programdan GÖRÜNTÜLER

 

program video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=UwGJ1sQ7MRY&w=320&h=266]

indirme linklerimiz

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

Facebook beyeni Hilesi

Mark Zuckerberg yazdı Facemash, hangi Facebook selefi, Ekim 28, 2003, ikinci sınıf olarak Harvard katılıyor iken. Harvard o zaman bir öğrenci yoktu “Facebook” (fotoğraf ve temel bilgileri ile bir üyelik dizini), bireysel kardeşlik evleri 1980’lerin ortalarından beri kendi kağıt Facebook dizinleri yayınladıkları rağmen. Fırlatmadan sonraki ilk dört saat boyunca, Facemash 450 ziyaretçi ve 20,000’den fazla fotoğraf-görünüm çekti.Site birkaç gün sonra Harvard yönetimi tarafından kapatıldı. Zuckerberg güvenlik ihlalleri, telif ihlalleri ve kişisel gizlilik ihlalleri ile yönetim tarafından suçlandı. Okuldan içerik oluşturmak için özel bilgiler edindiği için okuldan atılmayla karşı karşıya kaldı. Sonunda, suçlamalar düştü.Zuckerberg bir sanat tarihi sınıfı için bir online topluluk çalışma aracı oluşturarak özgün fikri üzerine inşa edilmiştir. Bunu bir web sitesine 500 artistik görüntü yükleyerek yaptı, bir sayfa başına bir resim ile birlikte diğer öğrencilerin yorum yapabileceği bir bölüm ile birlikte.
 O sınıf arkadaşları tarafından kullanılmak üzere site açıldığında, insanlar dönem sonunda hazırlık için ortak bir moda onların notları paylaşmaya başladı.Sanat sınıf Projesi popülerlik göz önüne alındığında, Zuckerberg yeni bir web sitesi için erken 2004 yılında kod yazmaya başladı. 4 Şubat 2004 tarihinde, Zuckerberg başlattı thefacebook.com-hayır, hayır. Siteyi başlattıktan kısa bir süre sonra, Harvard – Cameron Winklevoss, Divia narendra ve Tyler Winklevoss, Zuckerberg’i kasıtlı olarak onları aldatmakla suçladı. HarvardConnection.com-hayır, hayır. Bunun yerine Zuckerberg’i rakip bir ürün yaratmak için fikirlerini kullanmakla suçladılar. Üç şikayet okul Gazetesi, Harvard Crimson, araştırmaya başladı. Sonunda üç dava Zuckerberg aleyhine dava açtı, sonuçta mahkeme dışında dava yerleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir