DREAM LEAGUE SOCCER (Dls) 2018 Hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Dream League Soccer 2018 HİLELİ APK, güncel versiyonunun çıkması uzun zamandır bekleniyordu. Geçen hafta ortaya çıkan oyunumuzu, hemen deneme fırsatı buldum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=UmOr5mJK-qo&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Tanıtımı ve etiketleri

DREAM LEAGUE SOCCER indir

 Onlar bu yüzden son üçüncü inandırıcı olduğunu Liverpool £75million Defans Virgil Van dijk gelmeden bağımsız olarak savunmada savunmasız kaldığında özellikle çok önemli. Bu nedenle onların tutkularını gerçekleştirmek için fark yaratacak olanlar olup olmadığını sordu, Robertson cevap verdi: “tabii ki. Mo geldi ve 22 gol aldı. Bobby 20’sini aldı.“Bizi öne çıkaran onlar. Oyundan oyuna her zaman değişecektir, ama evet, şansları olan onlar ve şanslıyız ki şimdi onları alıyorlar.“Eğitimlerde bazı sansasyonel şeyler yapıyorlar, ama en iyilerini sahada gördün. Hafta içi, hafta içi, ve biri mücadele ederken, diğeri ortaya çıkıyor, ya da diğeri ortaya çıkıyor.“Biz devam etmeliyiz ve onlar bizim için puanlamaya devam etmek gerekir, ve biz sadece temiz çarşaf tutmak gerekir bir takım olarak.

“Bu Şampiyonlar Ligi hakkında ve bu ilerleme hakkında, ama aynı zamanda ilk dört yerimizi çimentolama, çünkü biz Şampiyonlar Ligi her yıl olmak istiyorum. İki büyük hedefimiz var, şimdi Fa kupasından çıktığımıza göre, ki bu bir hayal kırıklığı, ama sezon sonuna kadar devam edecek iki büyük hedefimiz var ve bizi ileriye götürecek olan da bu.

“Biz yine gidiyor biraz ivme var ve bu sezon sonuna kadar devam etmeliyiz, hiçbir şey bu noktada elde çünkü.”Fransız, Tottenham karşı yerine geçen ve sonra Huddersfield’a karşı düştü, üç düz maç için 90 dakika tamamladı.

Birçok düşünce Pogba’nın ısınma esnasında … … diğer takım arkadaşlarından daha erken geldiği için yaralandığını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir