CRİTİCAL OPS hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CRİTİCAL OPS hileli apk v.0.9.5.F315, fps ve aksiyon oyunu seven yeğenlerim tarafından oldukça büyük talep görüyor. Gelen taleplere karşılıksız kalamayan dayınız, sizlere en son hileli apk modu paylaşıyor. Critical Ops oyunumuz Google Play’den 1500.000’den fazla indirilmiştir.Umarım beyenirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ghTAfFG-oLA&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hileli indir, CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hilesi, CRİTİCAL OPS radar hile, CRİTİCAL OPS hileli indir, 

CRİTİCAL OPS hileli apk indir

Siyah Ops hikayesi kısa versiyonu vatansever bir asker kötü bir general ama sonunda, dostluk ve sertleştirilmiş çözüm gücü ile teklif yapmak için beyin yıkanmış olmasıdır, onun baskıcı karşı mücadele etmeyi başarıyor. Tek sorun tüm bu boyunca bir anti-Amerikan kartel subterfuge yoluyla ülkei istikrarsızlaştırmak isteyen güç artıyor olmasıdır. Ne ilginç Video Treyarch açıklamalar YouTube açıklamasında hikaye aslında geri çok daha fazla Call Of Duty: Black Ops oyunları daha uzanır olduğunu. Aslında, hikayenin çok daha ayrıntılı olduğunu belirtiyorlar, Call of Duty: World İn war: öğeleri ve karakterleri içeren. Treyarch her zaman çok saygı ya da Infinity Ward serisi: Modern Warfare ve Modern Warfare 2 dönem Görev Çağrısı sırasında yaptığı gibi, dikkat gibi görünmüyor olsa da son on yıl içinde aslında birden fazla oyun yayılmış ve hep birlikte kravat karakter ve hikaye unsurları olduğu hikayesi bir kemer işçiliği var, takdire layık bir davranış.

Ne yazık ki, Call Of Duty yeni iseniz: siyah Ops yukarıdaki video muhtemelen bilgi aşırı yükleme gibi görünüyor ve bu tüm oyunlar dışında Black Ops muhtemelen metal dişli katı franchise yakın serisi olduğu doğrudur sargı hikayeleri ve öngörülemeyen sonuçlar geldi. Büyük ölçüde beyin yıkama, suikast oyunları ve dünyayı yeniden şekillendirmeyi amaçlayan ileri teknoloji etrafında sarılmış komplolar hakkında bir hikayeydi. Ben en yeni oyun Robotik, biyonik ve gelişmiş augmentations daha büyük bir odak ile dört oyuncu kooperatif shooter olduğu göz önüne alındığında, siyah Ops 3 tam olarak nasıl siyah ops 2 doğrudan bağlar hiçbir fikrim yok. Eminim, oyuncular sonunda ünvanını ele geçirecekler. Çoğu gerçekten ana kampanya veya karakterler ilgili ayrıntılı backstory umurumda değil çünkü YouTube yorumları komik tür vardır… sadece daha çok zombi istiyorlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir