crazy taxi hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Crazy taxi hileli apk v.2.154.2, yeğenlerimin beklediği efsane oynlar arasında yer alıyor. Oyunumuzu eski nesil çok iyi bilir ama yeni nesil de oyunu kesinlikle oynamalı. SEGA tarafından tasarlanan oyunumuz, taksi seven yeğenlerimin oldukça dikkatini çekiyor.  Oyunumuz 3D grafiklere sahip olup, 460.000’den fazla indirmeye sahiptir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

crazy taxi hileli apk indir

Kendi patronun olmak bir çok insanın hırsıdır. Aslında, birçok Kendi kendine çalışan olmak için mevcut iş 9-5 güvenlik terk. Kendi kaderini kontrol altında olmanın cazibe ve bir patron tüm gün boynunu aşağı nefes sahip değil birçok kişi kendi kendine istihdam dünyasına girerken göreceksiniz, bir maaş kesintisi pahasına bile.Hemen hemen tüm taksi sürücüleri kendi kendine çalışan ve sonuç olarak, onlar çalışmak istediğiniz saatleri çalışabilirsiniz. Çoğu durumda ancak, bu sadece küçük bir ‘cep para’kazanmak için iş yapmak olanlar için geçerli olabilir. Gerçekte, çoğu taksi şoförleri ve hayatta kalmak için iyi bir gelir kazanmak gerekir çalışma mevcut olduğunda çalışması gerekir. Kaçınılmaz olarak bu gece ve gece ‘pub’ kez en mali ödüllendirici akşamları olarak iş 9-5 saat yönetecek.Yoğun alanlarda, gece çalışma ihtiyacını hafifletebilir gün boyunca iş elde etmek mümkün olabilir. Bu doygunluk noktasına bağlıdır olsa da – ya da iş aynı saat sonra bölgenizdeki diğer taksi şoförleri miktarı.

crazy taxi hileli apk

Tüm olası, bir taksi şoförü olmak amacıyla makul bir gelir elde etmek için pub / Club kapanış saatleri ve hafta sonları dahil olmak üzere tatsız saatler çalışmak gerekir. Eğer bir partneri veya çocuğunuz varsa, tedavi edilemeyen saatler aile yaşamı üzerinde zararlı etki yapabilir.
Yine kendi patronun olmak sana düşüyor. Genellikle ancak, 60 saat veya daha fazla bölge içinde sık sık oldukça uzun bir çalışma hafta bakıyor olacağım. Bir taksi, ya da başka Hackney Carriage (siyah taksi) olarak bilinen sokakta bayraklı olabilir veya müstakbel müşteriler için özel taksi koylarında bekleyin. Özel kiralama (minicab) sadece önceden rezervasyon müşterileri genellikle bir operatör aracılığıyla düzenlenmiş alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir