çanak okey plus hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

çanak okey plus hilesi
Son güncelleme: 3 şubat 2017

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
çanak okey plus hileli apk, çanak okey plus hilesi, çanak okey plus çip hile, çanak okey plus para hile, canak okey hilesi, canak okey plus hileli, canak okey hile, canak okey hileli indir,

çanak okey plus hilesi

BEKLEMEK! Bana,  serisinin tarihi ya da gerçekçi olmadığını söylemeye başlamadan önce … … geriye dönüp düşün, yani geri dön. Zombi mods ve beyinsiz koşmak ve silah önce, görev çağrısı bir WW2 shooter ve aslında oldukça zaman için iyiydi. Çok iyi mekanik vardı ve zaman için de oldukça iyi grafikler. Genel taze bir şey yeni ve cilalı hissettim, sonra modern bir shooter yapmak için karar verdi, ben onlara vereceğim iyi bir oyun, ama geri kalanı sadece para kapmak benim görüşüme göre. Şirket kahramanlar WW2 yer alan gerçek zamanlı strateji oyunudur. En gerçek zamanlı strateji oyunları tasarlanan ve kaynak toplamak amacıyla oluşturulan birimler ve savaş, kaynak kazanmak için toprakları yakalamak nerede toprak kaynak sistemi kullanır Company of heroes oldukça hafta, ülkesinde üs için diğer bölgelere söyledi topraklarının kaynakları elde etmek için bağlı olması gerekir iken oyun kaynak toplama oldukça eşsiz. Muharebe sistemi oldukça ilginç yanı, düz bir dışarı yangın mücadele sistemi gibi sistemleri ile daha iyi bir kapak ile ünite büyük olasılıkla kazanacak ama patlayıcı ile bir kapak hiçbir kapak ve çok savunmasız bir birim bırakarak yok edilebilir, başka bir sistem bastırma sistemidir iyi kapak altında değil ve bir otomatik silah ağır ateş altında ve patlayıcı onlar azaltılmış hareket hızı ve doğruluğu gibi cezalar kazanırsınız. Bir sürü strateji ölümü bırakmak, düşmanı tuzağa düşürmek gibi … … daha iyi bir pozisyona sahip olduklarına inandırmak gibi … … çünkü kapağı daha iyi olur … … sonra da kapağına bir el bombası atarve parçalarına ayırır.

Canak okey para hilesi

Gizli bir suikast oyunları. Hedefleri ve etki tarihini katlettin.işte böyle hissediyorsun. ama gerçekte oyunlardaki tüm suikastlar … … gerçek hayatta gerçekleşti … … Eğer bana sorarsan daha havalı bir hayattı … … yani hikaye satırının da dediği gibi … … geçmişi yeniden canlandırıyorsun … … gerçekten etkilemiyor. Orijinal oyunlar çok gizli suikastlar hakkında olsa da dizideki yeni olanlar daha çok tarihsel Rambo suikastları bana daha çok tarihsel Rambo suikastları gibi hissediyorum, ama dürüst olalım burada daha fazla onlar Stealth oyunları gibi oyunlar gibi yaptım yeni oyunlar hala çok iyi ve sadece onlar hala tarihsel doğru. Ama yine serideki yeni oyunlar daha sonra orijinalleri daha az doğru olması için eleştirilir. Bu sadece ben mi yoksa seri genel olarak yokuş aşağı gidiyor?
Heroes ve generaller bir MMO WW2 shooter / strateji oyunu, oyun cilalı ama grafik henüz hiçbir Yayın tarihi ve erken erişim için son zamanlarda ortaya çıktı bir oyun için eksik. Oyun müttefikler mücadele Avrupa için eksen vs şehirler köyleri ve forts üzerinde mücadele ve biri büyük şehirlerin %75 yakalayarak kazandığında harita sıfırlar Avrupa için bir savaş haritası vardır. Peki, sorduğun strateji ne anlama geliyor? Bu iki parçaya sahip ve birbirlerine etkisi generaller nerede savaş haritasında saldırı ve konuşlandırabilecekleri sınırlı miktarda mangalar var seçtikleri strateji oyuncular, genel daha fazla squadlar daha yüksek rütbe konuşlandırabiliyor. “Kahramanlar ” onlar generallerin saldırı göndermek/savunmak ve işlerini general onlara gönderilen hedef yakalamak/savunmak için göndermek mangalar içinde solider olan nişancı oyunculardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir