çanak okey plus hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Son güncelleme: 3 şubat 2017
Açıklama;
Değerli yeğenlerim, Çanak okey plus hileli apk v1.32 uzun zamandır beklediğiniz hileler arasdında yer alıyordu. Oyun sürekli güncellediği için bazen hileyi bulmakta zorlanıyoruz ve bütün hileleri sorunsuz olarak test etmeden sizlere sunmuyorum. Hileyle ilgili bütün sorunlarını yorum bölümüne yazabilirsiniz. Bildiğiniz gibi online oyunların hilesi biraz daha zor işliyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
çanak okey plus hileli apk, çanak okey plus hilesi, çanak okey plus çip hile, çanak okey plus para hile, canak okey hilesi, canak okey plus hileli, canak okey hile, canak okey hileli indir,

çanak okey plus hilesi

Okey lezzetli aile popüler bir Türk oyunudur, 106 ahşap fayans bir dizi ile oynadı. Fayansların yüzleri 1’den 13’e kadar numaralandırılarak çeşitli renklerde basılmıştır. Her sayının sekiz taş vardır: iki kırmızı, iki sarı, iki yeşil ve iki siyah. Buna ek olarak sayıları olmayan iki özel fayans vardır – bu oyunda “sahte okey” olarak bilinir. Fayansların arkası düzdür, bu yüzden masada yüz aşağı veya başka bir oyuncu tarafından tutulan fayans aynı görünüyor.Kiremit dağıtımı sırasında bir adet 6-taraflı kalıp kullanılmaktadır.Okey hemen hemen her zaman dört oyuncu tarafından oynanır, iki veya üç kişi oynamak için mümkün olmasına rağmen.
Bütün oyun saat yönünün tersine oynanır.Oyun sırasında her oyuncunun elinde 14 taş vardır. Nesne, çizim ve Fayans atarak, eşit numaralı fayans kümelerinden oluşan bir el oluşturmak için ilk ve aynı renkteki ardışık fayans çalışır.İlk dağıtıcı rastgele seçilir. Eller oynandıktan ve gol attıktan sonra, anlaşma sırası sağa geçer.
106 fayans masaya yüz aşağı yerleştirilir ve iyice karıştırılır. Sonra oyuncular onları 21 yığınlar beş çini, her yığınlar döşeme aşağı yüz olarak ayarlayın. Bir taş üzerinde bırakılır – bu satıcı tarafından geçici olarak tutulur. Yığınlar oyuncuların önünde dizilmiş.:yığınların hazırlanması
Her oyuncunun önünde kaç deste olması gerektiğine dair belirli bir kural yoktur. Bu satıcı önünde en az altı olması uygundur, ancak bu oyun için gerçek bir fark yapar.

Canak okey para hilesi

Die ikinci atmak seçilen yığında kiremit birini seçer, yığının alttan Yukarı sayma. Seçilen döşeme yığından ayıklanır ve üstüne yüzü yerleştirilir. Seçilen kutucuk false joker ise, seçili yığına geri döner ve numaralı kutucuk seçilene kadar ikinci fırlatma die yinelenir.

Bu yüz kiremit oyun için “joker” (okey) belirler – bir kombinasyon tamamlamak için diğer kiremit temsil etmek için kullanılabilir bir vahşi kiremit. Joker aynı renk ve bir numara karo kadar yüzü daha büyük kiremit olduğunu. Örneğin, yüz kiremit yeşil 10 ise, yeşil 11 jokerler. Sahte şakacılar vahşi değildir – onlar joker haline olan fayans temsil etmek için sadece kullanılır. Örneğin yeşil 11’ler joker olduğunda, yanlış joker yeşil 11’ler (ve başka bir taş temsil edemez) olarak oynanır. Eğer yüz yukarı taş 13 ise, aynı renkten 1 tanesi şakadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir