60 SECONDS ATOMİC ADVENTURE hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

60 SECONDS ATOMİC ADVENTURE v.1.4.52 hileli apk,dayınızdan istediğiniz oyunlar arasında yer alıyordu. Restorant oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ediyor. Amacımız oyunda paramızı kazanmak ve işlerimizi büyütmek.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5P2CP5YkB64&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

Oyun etiketleri

60 SECONDS ATOMİC ADVENTURE hileli apk indir

Eğer yeni bir restoran açmayı düşünüyorsanız, size güçlü bir POS sistemine yatırım yapmanızı öneririz. Sadece satış parçaları standart bir nakit kayıt aksine, bir pos (satış noktası) sistemi satış takip edebilir, menü öğeleri, çalışanlar için bir saat gibi hareket ve hatta rezervasyon yaptırmaya yardımcı olur. Bir POS sistemi, ama bir nakit kayıt daha fazla mal olacak tam potansiyeline kullanılırsa, uzun vadede kendisi için daha fazla ödeyecek.Kimseyi işe alma.Eğer restoran bir bar alanı ya da pub varsa, kim staffs hakkında seçici olun. İyi bir barmen sadece nasıl içki dökmek için, o Müşteri Hizmetleri excel olacak bilemez. İyi bir barmen müşterileri okuyabilir – hangilerinin sohbet etmek istediğini ya da hangilerinin sadece TV’de maçı izlemek istediğini bilmek. İyi bir barmen her patronun kendini hoş ve rahat hissetmesini sağlar.Ticari restoran ekipmanları ve malzemelerinin önemini kavrayabilme Yeni bir restoran stoklarken, ticari kullanım için tasarlanmış ekipman ve tabak satın almak önemlidir.Ben bir perakende kıyafeti (Ben muz Cumhuriyeti olduğunu düşünüyorum – neden bulaşıkları satıyorlardı, ben asla bilemeyeceğim) bir perakende kıyafeti satışa gerçekten serin tabakların büyük bir stok satın hatırlıyorum.) Bulaşıkları bizim restoranda iyi tutun gibi görünüyordu. Yanlışlık. Bulaşık makinesi ve her plaka ile birkaç döngü kesilmiş veya çatlamış.

60 SECONDS ATOMİC ADVENTURE hilesi

Erken bir içki lisans başvurusu
Eğer bira, şarap ya da ruhları hizmet veren bir restoran açmak planlıyorsanız, bir içki lisansı için hemen başvurduğunuzdan emin olun! Bir içki ruhsatı için, restoranın konumuna bağlı olarak onaylanması birkaç hafta sürebilir. Açılış gününde içki ruhsatını bekleme.

Menüdeki fiyatlardan kaçının
Burada jack Restoranting Forum güzel bir küçük ipucu. Diyor ki: “menüdeki gıda maddelerinizin fiyatlarını hizalamayın. Bu müşteriler fiyatları karşılaştırın ve daha az pahalı öğeleri seçin yapar. Ben ve bu fikir gibi bir restoran menü yazarken geçmişte kullandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir