WHAT’S YOUR STORY hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

WHAT’S YOUR STORY hileli apk v 2.41.2 , aldatma ve gerçek hayat oyunlarını seviyorsanız kesinlikle tavsiye edeceğim oyunlar arasında yer alıyor. Dayınız sizi seviyor ve her geçen gün çalışmaya devam ediyor. Ludia Inc. tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android üzerinden milyonlarca indirmeye sahip oyunlar arasında yer alıyor. Hikayesi oldukça akıcı ve eğlenceli yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

Aldatma oyunu indir

WHAT’S YOUR STORY para hile, WHAT’S YOUR STORY hilesi, WHAT’S YOUR STORY hileli indir, WHAT’S YOUR STORY elmas hilesi, WHAT’S YOUR STORY apk hileli, aldatma oyunu,  
Geçmeyeceğinden endişeleniyor, Sonny başarısız olmayacağından emin olmak için bir yol bulmaya çalışıyor. Tawni hile önerir, ama Sonny hızlı bir şekilde öneriyi aşağı vurur ve onu çalışma yardımcı olmak için Zora acemi. Sonny, ancak, Zora ona öğretmekten vazgeçene kadar, çizim için çok fazla heyecan nedeniyle odak kuramıyor. Sonny, testi geçmek için elinden gelen cevapları yazıp … … hile yapmaya çalışıyor. Ancak, sınıf başlamadan önce, suçluluk Sonny bunaltıyor ve o eylem damla ve o hile planladığını itiraf ediyor. Sınıftan sonra, Nico ve Grady zora’nın önerdiği yılanla ilgili planı yürütmek üzereler, ancak yılanın büyük ve korkutucu olduğunu fark ederler ve sonunda kendilerini aptal yerine koyarlar.

Hem Tawni hem de Sonny, Marshall, Sonny’nin neredeyse hile yaptığını öğrenince … … hem de tawni tarafından aldatıldığını öğrendikten sonra … … çizimden çıkarıldı. Nico ve Grady yerine çizim yapmak için karar verir, karakterlerin genders değişmeden kalır rağmen. Tawni ve Sonny, Sonny tawni’ye geometri ile hakaret etmeye başlayana kadar … … şovdan çıkarıldıkları için birbirlerini suçluyorlar. O ve Tawni o Sonny aslında elinde cevapları aşağı yazarken çok şey öğrendim öğrendikten sonra test tekrar denemeye karar verdi. Onu geri aldıktan sonra, onlar test geçti ve stüdyo dışında kilitli olsun sahnede gitmek üzere olduğunu öğrenmek. Onlar sahne yukarıdaki iskele geçmek için karar, ve Nico ve Grady Nico ve Grady sonny’nin omuzlarına gevşek slithers set yılan zaman kroki başlatmak gördükten sonra vazgeçmek üzeredir ve o sahnede tezgah üzerine bırakarak sona erer ve kroki sabote. Tawni ve Sonny sonra kroki devralmak edebiliyoruz, ama yılan ile uğraşmak zorunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir