townsmen premium hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Townsmen Premium hileli apk v1.12.0, strateji ve yönetim oyunlarından hoşlanıyorsanız, kesinlikle denemenizi öneriyoruz. HandyGames firması tarafından yapılmış olan oyunumuz, popüler olma yolunda ilerliyor. Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiş olan oyunumuzun grafikleri 3D özelliğe sahiptir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

townsmen premium hileli indir

STİLLWATER’A HOŞ GELDİN. Stillwater tarih kaydedilmeden önce tarih otoyolundaydı. Ana Caddesi, Hudson caddesi, Albany’den Kanada’ya giden yolda … … Hoosick Nehri’ne geçen yerlilerin ayaklarını biliyor.1690, 1691, 1709 ve Fransız ve Hint Savaşlarında … … seferi güçleri; cesur FR. Yeni İngiltere’den batıya doğru gelen yerleşimcilerin göçü; … … taconderoga’dan cambridge’e, massachusetts’e … … Albay Henry Knox ve adamlarının … … midwinter Trek’i.; milisler ve Amerikan güçlerinin toplama Saratoga (Savaşlar) Champlain Canal altın çağında Stillwater tepelerinden; Genel Burgoyne değil mağlup ordu karamsar Mart; Pazar merkezi hareketli ticaret ve artan üretim toplumu 1777 yılında İngilizler şaşırtıcı yenilgi General Horatio Gates’in komuta altında bir yerleşim topluluk için; (Washington gerçekten burada 1783 yılında Harmanus Schuyler evinde yattın) büyük adamların ziyaretleri; ve kademeli bir geçiş açtı.

townsmen premium hileli

1709’da Peter schuyler tarafından inşa edilen Kale Ingoldsby adlı bir blokhane ve depo … … nehrin inişini korumak için. Daha sonra Kale Winslow tarafından 1756 yılında değiştirildi, ve onun depoları yeniden devrim sırasında kullanılan. 1732 yılında Conelius vandenburg evi nehir boyunca inşa edilmiş ve feribot tabanlı, sonunda Cambridge, Massachusetts hapishane kampına İngiliz askerleri doğru. Bu ev hala 1732 tarihli tarihi ile ayakta duruyor, demir figürleri açıkça görünür. Feribot Lane hala nehir yol açar ve tarihi bir işaretçi tarafından işaretlenir, şehirde birçok diğer siteler gibi. George Palmer, erken bir vatansever, kendi pahasına Crown Point ve Ticonderoga, Ethan Allen kaleyi aldıktan hemen sonra geldi taç yürüdü milisler bir şirket donattı. Palmer street onun ve köy onur devrimci kahramanlar ve seçkin kişilikleri birkaç diğer sokaklar için seçildi. Kasaba, 7 Ekim 1777’de İngilizlerin yenilgisine yardımcı olan Baemis Heights – ya da Saratoga ve 13.Albany milis alayının yarısının Savaşları için sahayı döşedi, şimdi dünyanın en belirleyici 15 savaşından resmen biri. Bu alan şimdi Saratoga Ulusal Tarihi Parkı. General Philip Schuyler karargahı olarak, bu savaştan önce, Dirck Swart evi, hala feribot Şeridi’nin güneyinde duruyor. Dick swart 1791 yılında yeni kurulan Saratoga County ilk ilçe katibi oldu ve denetçiler ilçe Kurulu ilk toplantı Stillwater yapıldı. Kasaba 1791 yılında kuruldu ve köy 1816 yılında kuruldu.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir