THE SUN ORİGİN hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

THE SUN ORİGİN hileli apk v.2.1. , FPS ve aksiyon tarzı oyun seven yeğenlerim için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=S4DcRN28yyA&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

mobil fps indir, THE SUN ORİGİN hileli indir, THE SUN ORİGİN para hilesi, THE SUN ORİGİN sınırsız silah hilesi, Mobil silah oyunu, mobil fps indir, telefon aksiyon oyun,

THE SUN ORİGİN hileli apk indir

avcılık ve savunma için, atılan kayaların ve sopaların basit bir başlangıcından itibaren, zamanla keskin mızraklar ve yontma taş noktaları geliştirdiler. Ama insanoğlunun … … mekanik üstünlük kullanmanın dahice keşfine kadar … … gerçekten ilham verici bir atılım olan bir silah icat etmemiş. Bu atma sopasıydı, ya da “atlatl”. Kaldıraç kullanarak, cihaz büyük bir güç ve doğruluk ile önemli mesafe üzerinde ölümcül bir füze teslim yeteneğine sahip oldu. Sonra, yaklaşık 15.000 yıl önce, yay ve ok ortaya çıktı.

Tarihte aynı zamanda insanlar, avcılık çalışmalarında yardımcı olmak için değerli bir yeni ortak ve yoldaş edindiler. Evcilleştirmesiyle kurt evrimini “insanın en iyi dostu ” olarak başlattı.” Zeki, sadık ve keskin bir işitme ve koku duygusu ile, köpek, yavaş yavaş bugün aşina olduğumuz birçok uzman ırk içine morphing onarılamaz bir müttefik oldu.

Fakat bu yenilikler, teknolojik gelişmenin yeni bir şaheserinin icadına kıyasla solgundu. Bir metal tüp ve madde, ateşleme üzerine, patlayan taşlar ya da peletleri hayal edilemez bir etkinliği ile sonuna kadar itti. Yeni cihaz, daha sonra bir “el Canon,” 14.yüzyılda Avrupa ilk yaptı çağırdı. Bu modern silahın doğuşu.

Sonraki yüzyıllar boyunca, bu ilk basit varil dolu düz delik tabancaları baş döndürücü bir evrim ve incelik, harquebus, bleundbuss ve sonra tüfeğe ilk kez yapıldı. Merminin taşıma gücü ve doğruluğu 16.yüzyılda tüfeğin icadı ile artırıldı. Sonraki yüzyıl flintlock ateşleme gelişimi gördüm, breechloader, çift barrello tabanca ve uzamış mermi. 1800’lerde perküsyon prensibi, metalik kartuşlar, cıvata hareket tüfek ve kol hareket yükleme tanıttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir