THE SUN ORİGİN hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

THE SUN ORİGİN hileli apk , FPS ve hayatta kalma oyunları arasında oldukça talep alıyor. AGaming+ firması tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android ve Ois için talep alıyor. Oyunumuzu ücretsiz ve sınırsız hileli olarak indirebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=S4DcRN28yyA&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

THE SUN ORİGİN hileli apk indir

Oyun çevrelerinde tartışılan soru sadece ne oyun için ideal fps olduğunu. Cevaplar, tabii ki, kişiden kişiye büyük farklılıklar gösterir.
Bu makalede, bu soruya tarafsız bir bakış açısıyla cevap vermeyi amaçlıyoruz.
Eğer oyun için yeni olup olmadığını ve fps aslında ne olduğundan emin değilseniz veya deneyimli deneyimli gaz şüpheleri vardır, burada sorularınızın çoğuna cevap bulmak mümkün olacak.
Fps nedir?Fps kare / saniye için bir kısaltmadır. Aslında, bir GPU işlemek için ne kadar görüntü ve kaç monitörde görüntülenen her saniye mümkün olduğunu ölçer.
Örneğin, bir oyun saniyede 1 kare hızında çalışıyorsa, yalnızca her saniye bir görüntü görüyordunuz. Bu gerçek zamanlı bir deneyim ve bir oyun anlamıyla bu durumda oynanamaz olacağını daha bir slayt gösterisi daha Akin olduğunu.Bu yüzden, sonunda, daha fazla Kare oluşturulur ve her saniye görüntülenir, deneyim daha yumuşak olacaktır.en iyi fps gaming braketleri içinİnsan gözü çok gelişmiş bir organdır, ama birkaç kare arasındaki farkı zar zor anlayabilir. Bu nedenle ve donanım tarafından dayatılan standartlar nedeniyle, fps genellikle Yukarı yuvarlanır:30 fps – konsollar ve alt uç PC’ler tarafından hedeflenen performans. Unutmayın, ancak, bu kekeme sadece 20 FPS altında fark edilir, bu yüzden 20 fps yukarı bir şey oynanabilir kabul edilebilir.60 fps – bu çoğu oyun PC’ler için hedef hedeftir. Konsollarda, sadece daha az talep veya daha iyi optimize edilmiş oyunlar istikrarlı bir yönetebilirsiniz 60 FPS.120 fps-sadece 144-165 Hz yenileme hızları ile monitörlerde mümkün olan bir çerçeve, sadece daha güçlü high-end oyun PC’ler elde edebilirsiniz budur. Konsollar tarafından ulaşılabilir değildir.

THE SUN ORİGİN hileli apk

240 fps – çok yüksek framerates sadece en gelişmiş 240 Hz monitörler ve en güçlü donanım ile mümkün.
Unutmayın ki, çerçeve ne kadar yüksek olursa, insan gözünün bir farkı ayırt etmesi o kadar zordur. Örneğin, herkes ne kadar düzgün 60 fps 30 fps ile karşılaştırıldığında ancak 120 FPS ve 240 fps arasında bir fark yan yana karşılaştırıldığında bile gerçek zamanlı olarak görmek zordur görmek mümkün olacaktır.
Hangi fps reyting en iyisidir?

Yani, sonunda, hedef olmalıdır çerçeve kişisel tercih ve oynayacak oyunların Türüne göre büyük ölçüde dayanır.
30 fps aslında daha keyifli ve sinematik bir deneyim olabilir, ama çok oyunculu gelince, 60 fps göz ardı edilmemelidir bir avantaj sunuyor. Ve son olarak, bir hardcore oyun sürece, 100+ Hz yenileme hızları ve saniyede 100+ Kare yapabilir donanım ile monitörler yatırım tavsiye edilmez.
Ve son bir kelime olarak, şu anda yeni bir monitör için alışveriş ediyorsanız, biz 2018 en iyi oyun monitörlerinde bizim kapsamlı kılavuz kontrol tavsiye ederiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir