telefondan silinen fotoğrafları kurtarma

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Photo Recovery Workshop v31 Apk sayesinde telefonunuzdan silinen bütün resimleri kolaylıkla kurtabilirsiniz. Programımızın özelliği, kod bilgisi veya benzeri bir bilginizin olması gerekmiyor. Eğer dosyanın üzerine tekrar yazma yapmadıysanız kesinlikle kurtarıyor. Hatta oran olarak %100 oranla çalışıyor diyebilirim. Bütün telefonlara uyumlu olmakla beraber oldukça kullanışlıdır.

program GÖRÜNTÜLERi

indirme linkleri

apk indir buton

program etiketleri

 silinen resimleri kurtarma, telefondan silinen resim kurtarma, silinen resim nasıl kurtarılır, telefondan silinen resim kurtarma, silinen resim kurtarma, 
Adım 1: Android aygıtlarında silinmiş ve kayıp resimleri tarama.
Adım 2: önemli görüntüleri seçin ve geri yükleyin.

Dosya formatı: JPEG, PNG, TIFF, GIF, BMP, JPG, TIF.
Üretilen aygıtları destekler: Samsung, Sony, Google, Nokia, Motorola, ZTE, LG, Lenovo, HTC ve Huawei.

Aşağıdaki unutulmaz bir yorum:
*İyi eğlenceli, ben tüm umutsuz vardı, bu fotoğraf kurtarma yazılımı hayatımı kurtardı, mükemmel silinmiş fotoğrafları kurtarmak.
*Yanlışlıkla çok önemli bir fotoğraf olan fotoğraf, silmek değil. Yazılım bir sürü deneyin işe yaramaz, bu fotoğraf kurtarma uygulaması kullanışlı, ben fotoğraf fonksiyonu geri gerçekleştirmek, aslında tüm geri fotoğrafları, çok teşekkür ederim!
* Geçen hafta yükseltme whatapp, ben chats vermedi beklemiyordum ,aynı zamanda fotoğraf kaybetti. Bu ücretsiz fotoğraf kurtarma hizmetleri bana tüm pics bulmanıza yardımcı olmak için, kayıp fotoğraf kurtarma, ve mükemmel.
*Yöntemleri çok ile benim fotoğraf geri yükleyebilirsiniz, ama bu olabilir. Ben silinen fotoğrafları geri yüklemek için bu kullanmak 1200, tüm olmasa da, ama yine de bulundu, bana çok yardım etmek istedim, ve gerçekten Android fotoğraf Undelete olabilir.
*Çok kolay, birkaç dakika kayıp resimleri almak için.
*Fotoğraflarımı kurtar, çok başarılı. Tüm görüntüler geriye bakıyor, gerçekten bir kurtulan gibi hissediyorum.
*Sadece bir deneyin vermek istedim, silinen fotoğrafları kurtarabilir, ben kayıp resimleri kurtarmak için beklemiyordum.
*Gerçekten bu şekilde fotoğraf kurtarmak mümkün, öğrenciler evet sunulan, biz bu fotoğraf kurtarma yazılımı yararlananlar, bu fotoğrafı geri almak için iyi bir araçtır.
*Ben bu ücretsiz fotoğraf kurtarma uygulaması kullanmak, kontrast Yıldız fotoğraf kurtarma, Phoenix Fotoğraf Kurtarma, onlar fotoğraf dosyaları kurtarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir