shadow fight 3 hile yapma

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Shadow fight 3 hile 1.6.2 HİLELİ APK MOD, yoğun istek üzerine tekrar yüklendi.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=330&h=366]

                Shadow Fight 3 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 3  APK Nasıl Kurulur

  Dosyayı çıkarınız ve kurulumunu yapınız.

Shadow Fight 3 Etiketler

shadow fight 3 hilesi

Önemli toplantıların tarihleri ve yerleri gibi önemli bilgileri bulma ihtiyacı … … ninjaların yapması gereken şeyi yaptığı anlamına geliyordu. Peki bir ninja bu bilgiyi almak için ne yapar? Hedefinin kalesine gizlice girip … … çatı katında ya da zeminin altında … … günlerce dolaşıp … … pek çok insanla dalga geçerdi. Aldığı bilgilere göre, önemli toplantının detayları hakkında karar verecek. Bu tür faaliyetleri gerçekleştirmek için, bir ninja bir sürü yeteneği olması gerekiyordu. Öncelikle, o sadece küçük bir yiyecek ve içecek ile birçok gün geçirmek zorunda kaldı ama Ninjas kendi eğitim yeme ve içme olmadan uzun bir süre için hayatta kalmak için anayasa sahip olduğu için bunu başardık.İkincisi, bir ninja son derece çevik olmalıydı. Bir ninja bir ses yaptı ve düşman tarafından fark edildi, bu yüzden, bu olmaması için, ninja mükemmel sessiz adımlar ile hareket edebilir bir başarısızlık oldu. Bunu yapmak için bir ninja hafif olmalıydı, çünkü söylemeye gerek yok, eğer şişman ise dar bir alana giremezdi, ve tavan arasında pusuya düşerse, tavan tahtasını ayağının altına yıkabilirdi. Buna göre, ninjalar genellikle 60 kg altında ağırlığında olacaktır.

shadow fight 3 hileli apk

 Neden 60 kg ? Çünkü neredeyse aynı ağırlığa denk geldi. Bir ninja pirinç torbasından daha ağır olsaydı, ninja için onun faaliyetlerini gerçekleştirmek zor olurdu. Bu ninjaların hepsi çok zayıf mı demek oluyor? Olamaz! Tanrı aşkına! Ninjalar genellikle sadece başparmak ve işaret parmağı ile bir Hasır Pirinç çanta kaldırma eğitimi vardı. Neden saman pirinç torbası? Sanırım sebebini biliyorsun. Bir saman pilavının ağırlığı ninjanın ağırlığı olarak kabul edildi.
Egzersiz sayesinde, ninja parmakları büyük bir güce sahipti. Her şeyden önce, çıplak elleriyle kalelerin taş duvarlarına tırmanması gerekiyordu. Hedeflerinin malikanesini çalmak için yanında bir alet getiremezdi. Bu nedenle, bir ninja biz bugün “ücretsiz tırmanma” dediğimiz teknikleri elde etmek zorunda kaldı. Hepsi bu değil, bazen bir ninja uzun saatler parmaklarıyla bir kalenin oturma odasında sadece bir kiriş üzerine asmak için bir ihtiyaç vardı. Bir ninjanın üstlendiği bu tür faaliyetler göz önüne alındığında, güçlü parmaklar çok gerekliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir