Shadow Fight 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Shadow Fight 2 PARA Hilesi

 Shadow Fight 2 v3.12.11 MOD HİLELİ APK MOD güncellendikten sonra tekrar paylaşmaya karar verdim. Oyunumuz en güzel kavga oyunları arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=320&h=266]

                Shadow Fight 2 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 2  APK KURULMU

 Shadow Fight 2 v2.941.30 MOD APK dosyasını indiriniz ve kurulumunu yapınız.

Shadow Fight 2 etiketlerimiz

 Shadow Fight 2 hileli apk indir hileli apk, shadow fight 2 1.9.31 altın hile apk, Shadow Fight 2 apk indir, Shadow Fight 2 v1.9.31 MOD APK – PARA HİLELİ, Shadow Fight hile, 

Kamyon Platformu, en son teknolojiye sahip sürüş destek sistemleri ile donatılmış bir dizi kamyondan oluşuyor. Bu, akıllı teknoloji tarafından yönlendirilen kamyonlar ve karşılıklı iletişim ile bir müfreze oluşturur. Truck platooning, taşımacılık sektörü için yenilikçi ve vaat ve potansiyel dolu.

Aşağıdaki kamyonlar hemen frenlemesiyle, sıfır tepki süresi ile, platooning trafik güvenliğini artırabilirsiniz. Platooning de bir maliyet-tasarruf kamyonlar sabit bir hızda birlikte yakın sürücü olarak. Bu da daha düşük yakıt tüketimi ve daha az CO2 emisyonu demektir. Ve son olarak, platooning, trafik akışını verimli bir şekilde güçlendirerek kuyruk sırtlarını azaltır. Bu arada, araçlar arasındaki kısa mesafe, yolda daha az alan anlamına gelir.

Aynı zamanda kamyon plakalarının etkisi taşımacılık sektörünün çok ötesine geçiyor. Otomatik sürüş ve akıllı hareketlilik de iş piyasasını optimize etmek için gerçekçi bir şans sunuyor, lojistik ve sanayi.

Avrupa için fırsat
Kamyon platformu Avrupa için büyük bir fırsattır. Dünya çapında, Avrupa kamyon endüstrisi akıllı sürüş açısından alanında lider. ICT ve telekom sektörleri de akıllı hareketlilik bir sonraki adım için hazır. Birlikte, AB Üye Devletleri Avrupa kamyonları bir destek Platooning verebilir. Bu amaçla, AB üye devletleri şimdi davet edilir:

ulusal yol otoriteleri aracılığıyla kamyon plaka yapımı için hibe izni
güvenliği, verimliliği ve çevreyi geliştiren yenilikleri uygulamak
Avrupa kamyon endüstrisinin pozisyonuna bu artışı sağlar
trafik ve taşımacılık sektöründe yeni işler ve ekonomik büyüme yaratabilecek
koordineli bir yaklaşımla otomatik kamyonların pazar tanıtımını sağlar
harekete geçme zamanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir