SAS ZOMBİE ASSAULT 4 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

SAS ZOMBİE ASSAULT 4 hileli apk, son zamanlarda oldukça talep görüyor.  Ninja Kiwi firması tarafından üretilen oyunumuz, Android ve ois üzerinde oldukça ünlü. Amacımız zombilerle kapışmak ve hayatta kalmak. Oyunda yaşanan maddi zorluktan dolayı hileli apk büyük talep görüyor. Oyunumuzun grafik özellikleri 3D olmakla beraber, 300.000’den fazla indirme almıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

SAS ZOMBİE ASSAULT 4 hileli apk 

Bence, toplumumuz tam çöküşten sadece bir felaket uzakta. Kasırga Sandy ve Katrina gibi felaketlere bir göz atın, ve sonra ülkemiz benzer, ama uzun bir ülke çapında felaket karşı karşıya olsaydı ne olacağını düşünün.Endişelenmen gereken yürüyen ölü değil.Bu Amerikalıların %70 onlar kendi ilaç elde edemezsiniz kez büyük para çekme yoluyla olacak olanlar; fonksiyon için reçete ilaçlar güveniyor.Yiyecek ve su için birbirlerini öldürecek komşularınızçünkü televizyon seyrederken  televizyon seyrederken neler oluyor diye hazırlanmaktan daha önemli olduğunu düşündüler.Bu Amerikalıların %50’sinden fazlası, hükümet yardımlarına güveniyor.Modern teknolojiye o kadar güvenen hazırlıksız kitleler var kielektrik olmadan iki hafta dayanamayacaklarını kabul ediyorlar.Yerel walmart’a koşmadan hayatta kalmak için gereken becerileri unutmuş ortalama bir Amerikan vatandaşı.Ortalama bir Amerikalının haftada 40 saatten fazla televizyon seyredeceğini biliyor muydun? Birinin tam zamanlı bir işte çalışmasından daha fazla zaman.  Nokia tarafından yapılan bir araştırmaya göre, ortalama cep telefonu kullanıcısı telefonlarını günde en az 150 kez ya da her 6 dakikada bir kontrol ediyor.

Zombi oyunu indir

Ama daha da kötüsü, bir sonraki nesile baktığınızda, günde 71/2 saatten fazla dijital medya tüketiyor. Toplumun neden bir grup zombiye dönüştüğünü merak ediyor musun? Gerçeklikten tamamen çıkmış insanlarla dolu bir dünyamız var.

Tehdidi ciddiye al. Burada zombi kıyamet kullanarak biraz eğlendiğimizi biliyorum, ama yine de, sorun ciddi ve hepimizi etkiler. Unutmayın, bir afet sırasında insanlar (özellikle zombiler) karşı karşıya üst tehditlerden biri olacak.
Akılsız bir moron olma. Hazırlıklı olma, herhangi bir felakette hayatta kalmanın anahtarıdır. Zamanınızın çoğunu video oyunları oynayarak, bir ekrana bakarak ya da bir tür ilaçla kapışarak geçirirseniz, seçimlerinizi yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Zombilerden biri olmana izin verme.
Hazırlanmak için bir şeyler yap. Avlanma ve balık öğrenme, bir hafta sonu yürüyüş ya da kamp gezisi alarak, aynı zamanda zor zamanlar için hazırlamak yardımcı olacaktır yapabileceğiniz bir milyon eğlenceli şeyler var.
Çocuklarınıza dikkat edin. Eğer çocuğunuz varsa, lütfen etraflarında olup bitenlere dikkat edin. Günlük olarak maruz kaldıkları zararlı çöp miktarı … … çoğumuzun çocukluğumuz boyunca yaşadıklarının çoğunu aşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir