RAFT ORİGİNAL SURVİVAL hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

RAFT ORİGİNAL SURVİVAL hileli apk v.2.61, yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, dayınızdan tavsiye kesinlikle kaçırmayın. Bu arada yeğenlerimin yoğun isteklerini gördüm ve zaman buldukça hepsini ekleyeceğim. Dayınız hasta olduğu için biraz uzak kalmıştı. 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

RAFT ORİGİNAL SURVİVAL hileli apk indir


Bir yaşam kontrol listesi oluşturarak elinizdeki ne, ne gerek ve ne daha iyi gelecek için hazırlamak için ne yapabilirim bilecek. Ben kaydetmek ve başlamak için kullanışlı bir rehber olarak dışarı baskı sizin için bir kontrol listesi oluşturduk. Kendine ve ailene gelince asla hazırlıklı olamazsın. Eğer bir felaket yoluyla yapmak için bir mücadele şansı istiyorsanız, oluşturmak ve en kısa sürede iyi bir kontrol listesi izleyin. Bu ve çok fazla zaman almaz ne kadar iyi herhangi bir acil hayatta belirlemek ve hayatınızı ve ailenizin hayatlarını kurtararak sona erebilir bir şeydir.

Hayatta kalmak için suyun olması çok önemli.

Herkesin suya ihtiyacı vardır, bu yüzden kendiniz ve aileniz için su depolamanız gerekir. Bu sıkı mühürlenmiş kaplarda Bodrum, garaj veya yedek yatak odasında saklanabilir. Her insan içme, pişirme ve kişisel hijyen için günde bir galon su etrafında ihtiyaç duyacaktır.  Burada çok kapsamlı bir kılavuz kurmak BePrepared.com bu su depolama tüm yönleriyle kapsar, nasıl toplamak ve dezenfekte dahil.

Hayatta kalmak için yiyecek türleri

Kilerde yemek kesinlikle günlük hayatta kalmak için gün için gereklidir. Pişirilmesi ve taze kalmak için gerekli olmayan gıdalar en iyi seçeneklerdir. Raflarında birkaç yıl boyunca iyi kalabilecek her şey harika olacak. Konserve gıdalar bazı örnekler şunlardır: ton balığı, biber, süt, meyve, sebze, puding ve çorba. Ayrıca tahıl, granola bar, cips, fıstık ezmesi ve kuru meyve bu öğeleri uzun süre taze tutmak için oksijen emiciler ile beş galon konteyner gibi şeyler saklayabilirsiniz.  RAFT ORİGİNAL SURVİVAL  Beş galon konteyner da pirinç, fasulye, un ve şeker depolama için iyi çalışır; taze ve böcek ücretsiz tutmak istediğiniz kuru toplu gıda madde her türlü. YouTube ev Canning için mükemmel bir kaynaktır. Talimatlar, tarifleri ve yağ dahil hemen her şeyi kapsayan ipuçları vardır! Kolayca meyve ve sebze bakkal rafları bu satın kıyasla para iyi bir anlaşma tasarruf edebilirsiniz. Et konserve bir basınç ya da ek ekipman gerektirir, ama verilen talimatları izleyerek güvenle yapabilirsiniz. Ben sonraki makalelerde rastlamak en yararlı olanları bağlantılar yer alacak.

Bazı önemsiz gıdalar da kalori yüksek olduğundan ve genellikle gelecek yıllarda taze kalacaklar onları çok koruyucu var yararlıdır. Dondurmak kurutulmuş gıdalar hareket herkes için en iyisidir. Bu zaten kısa vadeli hayatta kalma için gerekli tüm gerekli araçları ile donatılmış bir sırt çantası bu tutmak için en iyisi (sırt çantaları üzerinde makaleler bakın ve bu tam donanımlı olduğundan emin olmak için kontrol listesini kullanın).

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir