Pes Mobile Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


Versiyon v2.2
Güncelleme 8 ocak 2018
Puan 9,4/10
Yapımcı Ea Games
Hile: Hileli APK

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=XmMUQfTKB2E&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Dayınızı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın

Etiketler

  Pes 2018 FULL APK indir

1815 yılında, büyük bir gelişme üniversiteler, kolejler ve okullarda futbol popüler hale geldi. Popüler İngiliz Okulu ve Eton Koleji Cambridge kuralları olarak bilinen bir dizi kuralla ortaya çıktı. Futbol iki gruba ayrıldı; bazı kolejler ve okullar tripping, Shin tekme ve aynı zamanda topu taşıyan izin Rugby kuralları seçti. Bu kurallar Cambridge kurallarına göre özel olarak yasaklanmıştır.

Kral Edward III spor şiddet ve askeri hoşgörü artan olaylar nedeniyle, 1365 yılında futbol yasaklandı.
Modern futbol tarihi 1863 yılında kuruldu. Ekim 1863’te Londra kulüpleri ve okullarından 11 temsilci, Masonluğun tavernasında, maçları kendi aralarında kontrol etmek için ortak temel kuralları belirlemek için toplandılar. Bu toplantının sonucu Futbol Derneği’nin oluşumuydu. 1863 Aralık ayında, Rugby Futbol ve dernek futbol sonunda Rugby okul kuralları destekçileri yürüdü olarak bölünmüş.

Sıkı 1869 yılında futbol temeli kurulması, Futbol Birliği kesinlikle topu ele her türlü yasakladı. Futbol popülaritesi 1800’lerde İngiliz denizciler, tüccarlar ve askerler gibi hızla yayıldı dünyanın farklı bölgelerine spor tanıttı.

Titalyalılar, avusturyalılar ve Almanlar Avrupa’ya çekti, Arjantin, Uruguay ve Brezilya Güney Amerika’da spor kabul ederken. FIFA 1904 yılında kuruldu ve 1930’ların başlarında farklı Ligler çeşitli ülkelerden faaliyet gösteriyordu. FIFA Uruguay ilk Dünya Kupası organize ile yatırılır. Futbol tarihinin tüm dünyada olaylar, gelişme ve büyüyen çılgınlığı ile zengin. Eğer 3000 yıldır bizim huşu ve hayranlık düzenlenen bu harika spor farklı zamanlarda öğrenmek gibi kendinizi şaşıracaksınız.

Kral Edward III spor şiddet ve askeri hoşgörü artan olaylar nedeniyle 1365 yılında futbol yasaklandı. 1424 yılında İskoçya Kralı James I. de parlamentoda ilan – “Na man füt-Ball” (hiç kimse futbol oynayacak).

Ne zaman ve nerede tam futbol başladı hiçbir kesin cevabı olan bir sorudur. Kolayca bu popüler oyun üç bin yıldan fazla oynadı diyebilirim. Modern futbolun doğuşu İngiltere’ye yatırılmalı. Aynı zamanda İskoçya ve İngiltere futbol sistematik oyun kurucuları olarak, dernek futbol olarak bilinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir