need for speed most wanted hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

NFS MOST WANTED V1.3 hileli apk, araba ve yarış oyunlarının kralı olarak biliniyor. Dayınız sizlerden gelen isteklere her zaman cevap verdiği için oyunumuzu hem ücretsiz hem hileli olarak indirebilirsiniz. Oyun 20Tl ye satılması rağmen, dayınız bunu sizlere ücretsiz olarak sunuyor. Keyifli oyunlar.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ANcLxGTUjQE&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

Oyun etiketleri

NFS most wanted hileli apk

NFS, Electronic Arts tarafından yayınlanan ve EA Black Box, Criterion Games ve Ghost Games gibi çeşitli stüdyolar tarafından geliştirilen bir yarış video oyunu serisinin baş harfleri olarak da bilinir. Need for Speed gerçeklerSeri, 1994 yılında hız ihtiyacı olan ilk ünvanını yayımladı.
Başlık ünlü bir alıntı geliyor 1986 Film top gunSerinin tüm taksitleri çeşitli pistlerde yarış arabaları oluşur, yarışlarda polis takipçileri dahil olmak üzere birçok Başlık ileNeed for Speed: yüksek kazıklar, serisi de oyun içine araba beden özelleştirme entegre olduğu içinNeed for Speed dünyanın en başarılı yarış video oyunu serisi ve tüm zamanların en başarılı video oyunu franchise biridirSerideki oyunların 150 milyondan fazla kopyası bugüne kadar satıldıHaziran 2012’de Black box’un yeniden yapılandırmasının ardından İngiliz Geliştirici kriteri oyunları, hız franchise ihtiyacı konusunda tam kontrol sahibi olduğunu açıkladı.
Ancak, Ağustos ayında 2013, İsveç ve İngiliz geliştiriciler Hayalet Oyunları, Ghost oyunlar İngiltere ve kriter Oyunları hız serisi need for öngörülen geleceği için güçler katıldı
O zaman, Ghost games İngiltere personeli %80 eski kriter oyun çalışanları oluşuyordu

need for speed most wanted hileli apk

Sıcak takip Kariyer Modu Seacrest County bir harita ile başlar ve alan içinde farklı yerlerde simgeler verir. Her konum ya bir yarışçı konumu (burada bir yarışçı olarak oynadığınız) ya da bir polis konumu (burada polis olarak oynadığınız) konumdur. Buradan, çeşitli yarışlar, takipler ve diğer etkinlikler kariyer modunda diğer etkinlikleri tamamlayarak zaman içinde kilidi her simge altında gelir.Need For Speed: Hot Pursuit, sadece tek bir amaç, zirveye çıkın. Oyun boyunca oynamak ve her iki tarafta ödül almak gibi yarışçı ve polis speeder en çok aranan ve Cadet Ultimate Enforcer sırasıyla rütbeleri yukarı taşımak.

Seviye ve ödül biriktikçe, arabalar ve gadget’lar kilidini açmak. Ne zaman polis ya da yarışçı olarak sürüş, bazen bazı gadget’lar ve silah olay türüne bağlı olarak oynamak için alırsınız.

Need For Speed: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit: Hot Pursuit Olaylar serbest dolaşımdan girilemez ve araba kaç kez ya da ne kadar ciddi bir kaza olmasına rağmen zarar görmez. Bazı hasar cutscene gösterilecek, ama sonra araç yeniden yepyeni.Hasar ekran greying etkisi.
Hasar sıcak takip çok önemli bir rol oynar ve Hot Pursuit 2 ve en çok onu durdurmak için yarışçı alma ve onları uzak olsun izin istedim nerede yarışçılar yakalamak için belirleyici faktör gibi davranır. Burada, bir polis olarak, mümkün olduğunca yarış arabalarına çok zarar ve çok fazla alırsanız, arabanız harap olacak ve olay sona erecek, bir yarışçı aynı şey geçerlidir, bir polis almak için, onların araba zarar ve sizin zarar önlemek. Araba daha fazla hasar alır gibi, ekran gri dışarı ve hasar çok alırsa kritik bir hasar uyarı açılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir