NBA 2K18 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

NBA 2K18 hileli apk , dünyanın en iyi basketbol oyunu olarak biliyor. Oyunumuzun son sürümünde de online oynama ve online hile modu yer alıyor. Bununla beraber kariyer modunda da yeni hile seçenekleri mevcuttur. İyi eğlenceler, Dayınız.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=7McAcXsdwT4&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

NBA 2K18 hileli apk indir

Büyük 3 fenomen oldukça yeni bir fenomen. Bazıları 70’lere geri gidiyor, ama büyük ihtimalle, bugün daha büyük 3’ler görüyoruz. Bunun nedeni bir parçası büyük 2 artık bir NBA şampiyonluğu kazanmak için yeterli değildir çünkü. Hakeem Olajuwon ve Clyde Drexler çevrelerindeki bazı sağlam roller oyuncular ile bir şampiyonluk kazanmak için yeterince iyiydi, David Robinson ve Tim Duncan da bazı sağlam roller oyuncular ile bir şampiyonluk kazanmak için yeterince iyiydi, ama giderek daha fazla sadece büyük bir 1 ya da büyük bir 2 ile NBA ünvan kazanmak için herhangi bir takım için nadirdir.Bu demektir ki, her zamankinden daha büyük 3’ü görmeye başlayacağız. Ve belki de ileride büyük 4’leri görmeye başlayabileceğimizi söylemek … … uzak durmayabilir. Bazı büyük 3 bu listede bakmak ve sürpriz onları orada değil akla gelebilir vardır. Bunun birincil nedeni onların tüm çalışma korpus onları dahil etmek için yeterince büyük olmayabilir olmasıdır. Bu bir yıl boyunca en iyi büyük 3 hakkında bir liste değildir, ama takım olarak onların toplu iş. Tabii ki, bu kural istisnalar vardır, gerçekten olağanüstü olsaydı.

Ayrıca, bir gerçekten büyük bir 2.5 daha fazla olduğunda, bu listede büyük bir 3 eklemek için cazip olabilir. İki superstars ve bir rol oyuncusu büyük bir 3 yapmaz. Büyük bir 3 üç yıldız içermelidir, sadece ikisi değil. Örneğin, bir kişi Charles Barkley, Kevin Johnson ve dan majerle Phoenix Suns gün boyunca bu listeye eklemek için cazip olabilir. Ancak, Thunder dan oyuncu bir franchise tipi daha her yerden üç bombalayabilecek bir glorified rol oyuncusu hatları boyunca daha fazla oldu. Nereden biliyorsun? Thunder dan’i herhangi bir takıma iki numara ya da bir numara olarak koy ve takımın playoff’a gitmesine imkan yok. O, ancak, onu yeterince büyük 3 üyesi olarak nitelemek için iyi yapmaz üçüncü en iyi skorer olarak sahip sağlam bir rol oyuncusu. Aşağıda NBA tarihinin en iyi big-3 kombinasyonları vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir