NBA 2K18 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


NBA 2K18 hileli apk , yeğenlerimden uzun zamandır talep ediliyordu. Oyunun para hilesi geç geldiği için biraz geç yükledim ama kusura bakmayın. 2K, Inc tarafından geliştirilmiş olan oyunumuz basketbol sevenler tarafından oldukça yüksek talep görmekte.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=7McAcXsdwT4&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

NBA 2K18 hileli apk

Basketbol, dikdörtgen bir sahada oynanan sınırlı temas sporudur. En sık her iki tarafta beş oyuncu ile bir takım spor olarak oynadı iken, üç-on-üç, iki-on-iki, ve bir Yarışmalarda bir de yaygındır. Amaç, mahkemenin her ucunda bir arka tahta monte edilen bir top yüksek ateş etmektir. Eğer bir oyuncu hakemin kanatına göre aşağıdaki ihlallerden birini yaparsa rakip takım lehine bir endirekt serbest vuruş verilir: Eğer oyuncu üç nokta çizgisinin arkasından vurursa ve çizginin önünden vurulursa, saha kaleci atış takımı için üç puan alır. Bir takım da bir puan değeri olan serbest atış yoluyla puan, diğer takım bazı hakemler tarafından değerlendirildikten sonra. Oyunun sonunda en çok puanı olan takım kazanır, ancak ek zaman fazla mesai kuralları sonunda skor bağlı olduğunda zorunludur. Top, bir takım arkadaşına ileterek ya da yürürken ya da koşarken zıplayarak sahada ileri olabilir. Topu iki el ile tutmak veya taşımak için sürüklemek ya da sürüklemek bir ihlaldir.

Basketbol haberleri dinlemek için, İngiltere basketbol en son haberleri ziyaret edin. Onlar en son haber güncellemeleri ve kullanıcılarımıza basketbol oyunu happenings sağlamak için çaba.

Basketbol karışımı ve birlikte dorminate birkaç temel bileşenleri içeren bir spordur. her oyuncu onlar kazanmak istiyorsanız Onlar son derece pervasızca gerçekleştirmek gerekir  NBA 2K18 hileli apk indir özel bir iş sahip ile takım var. Eğer bu oyuncular bir araya gelirlerse, iyi yağlanmış bir makine haline gelirler. Her oyuncu makinede bir cog olduğunu. Dürüst olmak gerekirse basketbol size zaman ve tekrar sürpriz olacak ve kendinize itmek yapmak harika bir spordur.Basketbol dünyanın en popüler sporlarından biridir. Bir top ve bir çember ile oynanır. Oyuncular topu çemberin içinden vurarak puan kazandırır. Basketbol birçok nedenden dolayı popüler oldu:Basketbol oynamak için eğlenceli: basketbol oyun çok hızlı ve heyecan verici bir hızı vardır. Ayrıca, sahada her oyuncu hem hücum ve savunma ve her oyuncunun rolleri gevşek tanımlanır oynamak için alır. Basketbol çok kolayca (çekim veya dribbling gibi) kolay öğrenmek için yapım bir kişi ile uygulanabilir. Spor da bir-on-one oyun için 5-on-5 kadar, bu yüzden iyi bir oyun gidiyor almak için büyük bir kalabalık gerekmez kadar tüm yol harika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir