MiNECRAFT POCKET EDİTİON hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 
MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.2.9.1 Final Sürümü
 

Version:  V1.2.9.1 for Android 4.1
Güncelleme: 15 ocak 2018
Yapımcı: Mojang tarafından tasarlanmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyunumuzun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=X-fMtNOS_gU&w=320&h=266]

Oyunumuzun etiketleri

MiNECRAFT POCKET EDİTİON hileli apk indir

 
Minecraft sunucuları oyuncular diğer insanlarla online oynamak için izin verir. Bunlar, barındırılan Minecraft sunucu hizmeti, adanmış bir sunucu, sanal özel sunucu veya bir ev makine üzerinde çalıştırılabilir.Minecraft sunucusu birden fazla archetypes, sosyal yapılar, kurallar ve onlar uygulamak benzersiz oyun özellikleri tarafından ayırt var. Hiçbir iki sunucu aynı ve sık kemer türleri arasındaki çizgi bulanık veya ayırt edilemez. Sunucuların birçok özel türleri özel Haritalar ve craftworkkit sunucu yazılımı özel özellikleri sağlamak için oluşturmak için harita editörleri veya yaratıcı oyun modu kullanımı güveniyor.Ticaret sistemi oyuncular (ve tersi) NPC köylüler öğeleri için emeralds ticaret sağlayan bir oyun tamircisidir.Bir köylüyü sağ tıklatmak, bir oyuncunun köylüyle ticaret yapmasına izin verir. Köylüler mesleklerine göre teklifler yapacak ve sadece yaptıkları tekliflere göre esnaf yapacak.Şu anda görüntülenen teklifin yanındaki sol ve sağ butonlara basarak farklı teklifler görüntülenebilir. Tüm teklifler bir para birimi olarak Emerald içerir, ve bazı öğe villager mesleği ile ilgili. Ticaret aksi takdirde oldukça elde etmek zor olurdu nadir öğeleri, satın alma sağlar, chainmail armor gibi. Aynı zamanda hayatta kalma modunda şişe o”s büyüleyici elde etmenin tek meşru yöntemdir.

Bir köylü satın asla/farklı fiyat veya miktarlarda aynı öğeyi satmak (örneğin, hiçbir köylü ya 16 ham domuz veya 17 ham domuz satın almak için sunacak: çiğ domuz satın almak için sadece bir teklif olabilir).

Ancak, miktarları ve fiyatları ve villager gelen villager değişebilir bir villager kendi miktar/fiyatları yeni teklifler üretmek zaman değişebilir.Tüm köylülerin başlangıçta tek bir teklifi vardır. Son teklif mevcut olduğunda yeni teklifler üretebilir (en sağdaki teklif listesinde) en az bir kez işlem gördü. Bir villager yeni bir teklif üretecek önce ticaret GUI kapalı olması gerektiğini unutmayın.

MİNECRAFT POCKET EDİTİON V1.2.9.1 Final Sürümü

Bunu yapınca, bir an için mor parçacıklarla çevriliyorlar. Bu durumda, yeni oluşturulan teklif bir villager’ın fiyatları (veya papaz’ın büyü) değiştirmek için izin, önceki üzerine yazacaktır: yeni Teklifler bir villager’ın zaten satın alma/satış öğeleri içerebilir. Her ne kadar tek bir köylü yapabilir teklifi sayısı üzerinde herhangi bir maksimum sınır yoktur, onlar sadece onlar ticaret olabilir öğe her türü için bir teklif olabilir.

Ayrıca, bir köylü zaten birçok teklifi olduğunda, yeni oluşturulan teklif zaten sunuyoruz bir öğe olacak yüksek bir olasılık var: böylece eski teklif üzerine yazılır ve villager’ın eklenen herhangi bir yeni teklif yuvası olmayacak.

Köylüler teklif birkaç kez kullanılmış ve bu köylü tek teklif değildir Eğer teklifleri kaldıracaktır. Bir teklifin kaldırma şansı rastgele, ama bir teklif kaldırma için uygun olmadan önce en az 3 kez kullanılmalıdır. Bir teklif 13 kez kullanıldıktan sonra, bu (tüm 13 esnaf aynı anda yapılmış olsa bile bu doğrudur) ticaret sonrası arayüzü kapatın eğer kaldırılacak garanti edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir