MANUAL GEARBOX CAR PARKİNG hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Manual Gearbox Car Parking para hileli, uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyordu. Olzhass stüdyosu tarafından üretilen oyunumuz, Android ve ois üzerinden oldukça büyük talep görüyor. oyunumuz araba ve gezme oyunu severlerin vazgeçilmezi arasında yer alıyor ve 40.000’den fazla indirme almıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

mobil park oyunu indir

Araba park etme paralel park etme veya bir koyda park etme gibi durumlarda, neredeyse imkansız bir görev olabilir. Park nasıl bu makalede, bazı ipuçları ve bu manevralar için referans noktaları ile yardım sunacak, Park biraz daha az zor ve stresli yapma.Şimdi tekerleğin tam bir dönüş sola yönlendirmek gerekir. Eğer tam sol kilit açabilirsiniz ama bu potansiyel olarak arabanın ön çok yakın arabanın arka terk edebilirsiniz ters açı harsher olacak gibi. Bunu ancak yapmadan önce, herhangi bir bisikletçiler veya yayalar orada durumunda sağ panjur pot hızlı bir göz atın. Potansiyel olarak tehlikeli böylece arabanızın ön yolda dışarı salıncak.Bir kez güvenli olduğunu mutlu, yavaş yavaş ve tekerlek bir tam sola döndü, şimdi başka bir referans noktası kurmak gerekir. Yardımcı olabilecek iki referans noktası vardır. Arabanızın sol ön köşesi arabanın arka sağ köşesiyle hizalandığında tam kilit sağa doğru dümdüz gidersiniz. Ayrıca sol ayna bakarak, geri, araba ve kaldırım arasında bir üçgen olarak fark edeceksiniz. Eğer ters olarak bu üçgen daha küçük alır, Üçgen tamamen gittiğinde, doğru tam kilit yönlendirmek için zamanıdır. Doğru direksiyon yaparken öndeki arabadan yeterli izne sahip olduğunuzdan emin olun.

MANUAL GEARBOX CAR PARKİNG hileli 

Araba düzleştikçe, tekerlekleri Yukarı sıkıştırmak için tekerleğin bir dönüşü sola doğru yönlendirin. Araba düz olduğunda kurmak için, kaldırım arabanıza paralel yolda çalışan olduğunu sol aynada dikkat etmelisiniz.Bu referans noktaları kullanarak kaldırımdan iyi bir park mesafe tutmak gerekir. Eğer hala yolda çok uzak olduğunu düşünüyorsanız, hafifçe ileri hareket ve tekrar sola ve sağa tekrar düzeltmek için direksiyon.Öndeki arabaya fazla yaklaşmadığından emin ol. Eğer bir araç çok yakın arkanızda Parklar ise, dışarı çıkmak sorun olabilir. Park örneğin bir süpermarkette yapmanız gerekebilir manevra olduğunu. Birçok kez sadece içine ileri sürüş ile bir koyda park etmek daha kolay olabilir. Ancak o zaman tekrar dışarı çıkmak için ne kadar kolay olduğunu düşünmek gerekir.

Park koyları ve yol dar tarafta biraz ise, daha kolay geri ve ileri sonra sürücü bulabilirsiniz. Burada size ters Bay Park denemek isteyebilirsiniz nasıl bir örnektir sağlanan. Bu tam olarak böyle olmak zorunda değildir ve pratik ile, referans noktaları kullanmak zorunda kalmamak için yeterli olacaktır.

Eğer durdurmak niyetinde arkanızda herhangi bir araç bırakmak için sola sinyal gerekebilir gibi tüm önemli boş alan ararken sürüş, arka ayna bir kontrol tutun. Eğer araba durdurduğunuzda, sol ve sağ ne arabadan eşit bir mesafe etrafında dur. Bu size koy içine yeterli dönüm açısı verecek ve araç dışarı salıncak için sağa mesafe bol.Diyagramda gösterildiği gibi, üçüncü hat yolcu ön kapınızın ortasına dizilmiş şekilde dur. Bu referans noktası aracınıza bağlı olarak biraz değişmiş olabilir. Eğer referans noktaları değiştirme ihtiyacı hissediyorsanız deneyin ve pratik için sakin bir alan bulmak.Pozisyondayken, vites Değiştir’i seçin. Eğer ters hareket başlamadan önce, yayalar olabilir etrafında iyi bir göz atın. Ayrıca şimdi ve sağa doğru salıncak olacak bir bisikletçi olabilir arabanızın ön olarak sağ kör noktada bir göz atın. Bir kere temizlendikten sonra geriye doğru hareket edin ve tam sola doğru itin. Bu sizi referans çizgisinden üçüncü bölmeye götürecek. Geri dönerken, bayinizin sol çizgisini (B hattı) görünmeye başlayabildikçe, başlangıçta sol aynanızı kontrol etmeye devam edin. Eğer çizgiye çok yakınsa, biraz sağa yönelin. Gerekirse son bir referans noktası olarak, geri dönerken sağ ayna ile sağ yan kenar çizgisinin başlangıcını hizaya getirin. Bu size ters durdurmak için ne zaman iyi bir gösterge vermelidir. Aracınızın Bonnet oldukça uzun ise, biraz daha geri gitmek için biraz daha ileri gitmek için bu referans noktası izin gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir