legacy of discord Hileli

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hile Durumu:      Hileli

 • Lisans:Ücretsiz
 • İşletim Sistemi:Android 5.0.3 ve Üzeri
 • Üretici:GTarcade
 • Dosya Boyutu:108 MB
 • OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

  İNDİRME LİNKLERİ

  apk indir buton

  Oyun videomuz

  [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Bm-3Haa-h28&w=320&h=266]

  Oyun Etiketlerimiz

  legacy of discord Hileli Apk 

  Gerçekten yaşayabileceğiniz çok büyük bir dizi fikir, ahlak ve felsefeye karar verin. Ninja tarihinde kendinizi eğitin. Örneğin, Masaaki Hatsumi’nin ninja Grandmaster sırlarını okumak isteyebilirsiniz. Çoğu ninja aileleri desteklemek için yeteneklerini kullanan serbest paralı askerlerdi. Bazı ninja, ancak, lordlar ve hükümet yetkilileri tarafından istihdam edildi. Ve bazıları sadece kendi klanları için çalıştı. Ninja yaşam tarzı çok çeşitliydi. Yaşam tarzınızı buna göre yönlendirmelisiniz.
  Sessizlik değerli bir şeydir. Ninjutsu disiplini ile yaşama kararı kamu bilgisi değildir ve olmamalı. İlk sorumluluğunuz, ninjutsu’yu gizli ve özel olarak öğrenip uygulamaktır.
  Bir ninja olduğunu asla duyurma. Bir ninja bir casus olarak işlev görebilmelidir, bu sizin arzulanan bir ninja olarak statünüzü açığa olamaz demektir, yoksa kimse size güvenmez.  legacy of discord Hileli apk indir Basmakalıp ninja gibi Giyinme. Çoğu insan ninja ile ortak siyah giysiler Kabuki Tiyatrosu (bu kanıtlanmamış olmasına rağmen), hangi sahne hareket ederken varlığı en aza indirmek için siyah giyen ninja karakterler kılıklı olduğu bir yapı vardır.[2] ninja giysileri giydiğinizde, fikir kimse onları görmek izin asla.Gizli hareket etmeyi Öğren. Tabi botlar bunun için harika, ayaklarınızı topuktan toe yuvarlamaya çalışın. Sosyal ve fiziksel görünmezlikte ve sessizlikte usta ol. Sessizce yürü. Uygun zaman için uygun giysiler öğrenin. Dikkatinizi başka yöne çekmeyin. Bazen bu sosyal ve dostça olmak anlamına gelebilir, çünkü modern dünyada, köşede sessizce oturur şüphe uyandırır ve dikkatle izlenir.

  Kaçmayı bil. Nerede olursanız olun, nasıl mümkün olduğunca hızlı ve anonim (görünmeyen) olarak bu durumdan çıkmak için biliyorum. Bu bir ninja için kritik bir yetenek, özellikle görev yaparken. Tarihsel olarak, duman bombaları ve firecracers sapmalar oluşturmak için kullanılan, ama bir mücadele veya ışıkları kapatmak anahtarlama gibi daha ince teknikler devize etmek gerekir. Bir odaya girdiğinizde, her zaman her potansiyel (olası) çıkışının farkında olun ve gerekirse bir saptırma oluşturmak için nasıl bir yerde birkaç plan var. Siz kaçarken, geride kanıt bırakmamaya çalışın, kıyafet, silah ya da parmak izi gibi (eldiven giyiniz)?). Ninja geçmişte bunu başarmış bir yolu ashiaro, ya da ahşap yastıkları onların ayakkabı altlarında giyilen ve ninja ayak izleri fark olmaz böylece bir hayvan pençesi ya da bir çocuk ayağı gibi görünmek için oyulmuş, bu da WWII kullanılan oldu.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir