LAST HOPE SNİPER ZOMBİE WAR hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

LAST HOPE SNİPER ZOMBİE WAR V 1.3, zombi oyunları seviyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. JE Software AB tarafından üretilmiş olan oyunumuz sınırsız hileli moda sahip, böylece oyun keyfinizi yükseltebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=a-FjDFhryV0&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

LAST HOPE SNİPER ZOMBİE WAR hileli apk

Bir zombi ormanda sürünüyor. İyi bir noktaya ulaştığında, yerinde donuyor. Kafasından yavaşça bir SAP çıkıyor. SAP daha sonra spread spor dışarı spews, zombiler Diğerleri dönüm.Bu zombi kıyamet ile ilgili Cadılar Bayramı hikayesi değil. Hepsi doğru. Zombi insan değil. Bir karınca. Ve kafasından çıkan SAP bir mantar. Sporlar, zombi döngüsünün yeniden başlamasına olanak sağlayan diğer karıncaları da enfekte eder.zombi örümcek Şu solucan benzeri şeyin altında bir örümcek var.şimdi de bir zombi. Sırtındaki WASP larva örümceğin beynini kontrol eder, özel bir ağ çevirmeye zorlar. Bir yetişkin wasp haline geliştikçe bu yeni web larva koruyacak.Büyümek ve yaymak için, bu mantar bir karıncanın beynini kaçıracaktır. Ne kadar garip görünse de, o kadar da sıradışı değil. Doğal dünya zihin kontrolü altında zombi dolu. Zombi örümcekler ve hamamböcekleri, yavrular onları yiyip bitirene kadar … … yavru larvalar üretiyorlardı. Zombi balık etrafında dönen ve su yüzeyine doğru dart, kuşlar onları yemek için yalvarmak gibi görünüyor. Zombi cırcır böcekleri, böcekler ve dua eden mantisler kendilerini suda boğarlar. Zombi sıçanlar onları yiyip bitirebilecek kedilerin sidiği kokusuna çekilir.

Zombie sniper indir

Tüm bu “zombiler” ortak bir şey var: parazitler. Bir parazit içinde ya da başka bir yaratıkta yaşar, ev sahibi olarak bilinir. Bir parazit bir mantar, bir solucan veya başka bir minik yaratık olabilir. Tüm parazitler sonunda zayıflarlar ya da konakçılarını hasta ederler. Bazen, parazit ya da öldürür hatta ev sahibini yiyor. Ama ev sahibinin ölümü en korkunç amaç değil. Bir parazit, konakçısının belli bir yerde ölmesine ya da belirli bir yaratık tarafından yenmesine neden olabilir. Bu Hileleri gerçekleştirmek için, bazı parazitler ana bilgisayarın beynine girip davranışını çok özel şekillerde etkileme kabiliyetini geliştirmişlerdir. Parazitler böcekleri ve diğer hayvanları neredeyse ölü yürüyen nasıl dönüştürür? Her parazit kendi yöntemi vardır, ama bu işlem genellikle kurbanın beynindeki kimyasalları değiştirmeyi içerir. Araştırmacılar hangi kimyasalların karıştığını ve nasıl bu kadar tuhaf bir şekilde ev sahibinin davranışlarını değiştirdiklerini tespit etmek için çok çalışıyorlar.
Mantarın beyni yoktur. Ve solucanlar ve tek hücreli solucanlar belli ki pek akıllı değiller. Ama yine de daha büyük ve zeki hayvanların beyinlerini kontrol ediyorlar.

Kelly Weinersmith, “aklımı okşuyor” diyor. O Houston, Teksas Rice Üniversitesi’nde parazitler üzerinde çalışan bir biyologdur. Özellikle zombi yaratıklarıyla ilgileniyor. Gerçek zombiler, işaret ediyor, korku hikayelerinde bulduğunuz türden değil. “Hiçbir şekilde bu hayvanlar ölümden geri dönüyor,” diyor. Çoğu gerçek zombiler ölüme mahkumdur — ve bazı eylemleri üzerinde çok az kontrole sahip.

Kedi ve fare
Bir parazit kedi sidiği kokusu çekici olmak için enfekte sıçanların neden olur. Bu parazite yardımcı olur çünkü devam etmek için fare onun yaşam döngüsü için bir kedi ihtiyacı.
User2547783c_812 / ıstockphoto
Örneğin at solucanı suda ortaya çıkmalı. Bunu yapmak için böcek barındırıcısını bir göle ya da yüzme havuzuna sıçramaya zorlar. Sık sık, ev sahibi boğulur.

Toxoplasma gondi (tox-oh-PLAZ-ma GON-Dee-eye) sadece bir kedi içinde yaşam döngüsü tamamlamak için tek hücreli bir yaratıktır. Ama önce bu parazit, bir fare gibi farklı bir hayvanda bir süre yaşamalı. Bu yarı zamanlı host bir kedi tarafından yenir emin olmak için, parazit kedi seven zombi fareler döner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir