last empire war hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Last empire war  v1.2.4122 hileli APK, yeğenlerim tarafından oldukça talep görülen oyunlar arasında yer alıyodu. Oyunumuz kalitesiyle oldukça büyük kitlelere hitap ediyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=yeSbeEUibHc&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etıketleri

last empire war hileli apk

Akkad İmparatorluğu (M. ö.2334-M. ö. 2083), akkad şehrinde ve çevresindeki bölgede (eski Irak’ta) merkezi bir imparatorluktu. Akadya devleti, diğerleriyle birlikte Akadya kültür sinerjisinin yüzyıllar sonrasındaki etnik Akadya devletlerinin ve asurya’nın öncüsüydü; M. ö.24. ve 22. yüzyıllar arasında, akkad Kralı sargon’un fetihlerinden sonra, tarihinin ilk İmparatorluğu olarak kabul edilir.

Dünya üzerinde ortaya çıkan ilk imparatorlukdu.
Zamanlarının büyüklüğüne ulaştı ve karanlık antik çağın en büyük İmparatorluğu olarak kabul edilir – 0.8 milyon km2 (MÖ 2250) Achaemenid İmparatorluğu (ca. M. ö.550-330), İran İmparatorluğu olarak da bilinir , medyan İmparatorluğu’nun halefi devlet oldu, ne büyük İran olacak önemli bölümlerini üzerinde iktidar. Pers ve medyan İmparatorluğu da Medo-Pers İmparatorluğu olarak bilinir , birkaç önceki İmparatorlukların Birleşik toprakları kapsayan. İmparatorluk büyük Cyrus tarafından dövüldü ve Üç kıtaya yayılmış: Asya, Afrika ve Avrupa. İran, Afganistan ve Pakistan, Orta Asya, küçük Asya, Trakya ve Makedonya, Karadeniz Sahil bölgelerinde, Irak, Kuzey Suudi Arabistan, Ürdün, Filistin, İsrail, Lübnan, Suriye ve eski Mısır’ın Libya’ya kadar tüm önemli nüfus merkezleri dahil. Batı tarihinde Greco-Pers savaşları sırasında Yunan şehir devletlerinin düşmanı olarak, onların Babil esaret Yahudiler de dahil olmak üzere kölelerin kurtuluş için ve topraklarında resmi dil kullanımı kurmak için not edilir. Achaemenid Pers İmparatorluğu, MACEDON Alexander III tarafından istila edildi, sonra çöküp parçalandı ve daha sonra ptolemaic Krallık ve seleucid İmparatorluğu, onun çöküşünden sonra bağımsızlığını kazanan diğer küçük topraklara ek olarak ne içine 330 MÖ.

Tarihteki en büyük imparatorlukdu. İmparatorluğun gücü yaklaşık 8 milyon km2’yi kapsıyordu.
Evrensel tarihte, büyük Cyrus tarafından kurulan Pers İmparatorluğu’nun rolü, merkezi yönetim ve herkesin yararına ve karına çalışan bir hükümet için başarılı modellerinde yatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir