last battleground survival hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Last Battleground Survival hileli APK  v2.1.0.9, uzun zamandır beklenen oyunları arasında yer alıyordu.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

 last battleground survival hileli Apk indir

hayatta kalma oyunu mobil, last battleground survival hileli Apk, last battleground survival hileli Apk indir, last battleground survival indir,

Film battle Royale aynı başlığı ile 1999 Japon Roman dayanmaktadır.

Stephen King novellas’ın “uzun yürüyüş” ve “koşan adam” adlı romanından etkilenerek, dolaylı olarak, “Kinpachi-Sensei” adlı Japon televizyonunda genç bir drama esinlendi. Koushun takami, savaş Royale yazarı, King’in avlanmış bir hayran hayranıdır ve hatta Roman içine referanslar birkaç çalıştı: ana karakter “vücut” olması gerekiyordu bir kitap anlamına gelir, ve öğrenciler shiriwa denilen bir şehirden geliyor, hangi “Castle Rock” çevirir.”

Birçok savaş Royale hayranları Suzanne Collins bunu kabul reddetmesine rağmen, savaş Royale Açlık Oyunları için fikir tahsis inanıyorum. Br, geçen haftaya kadar Amerika’da resmi olarak serbest bırakılmamışken, burada görülebilecek birçok yol vardı ve efsanevi Japon yönetmen Kinji fukasaku’nun son filmi olarak edebiyat ve eğlence çevreleri arasında biliniyordu, ve aslında Amerikan Film dağıtım şirketinin filmi ABD Quentin tarantino’da halka açık bir şekilde piyasaya sunabileceği ya da mümkün olabileceği gerçeğiyle son 20 yılın en sevdiği filmi olarak biliniyordu. Genel Kamu bunu farkında olmayabilir, ama sen bir romancı ya da Collins olan bir TV yazarı iseniz, savaş Royale duymamak imkansız olurdu.
Kaynak(lar): kırk iki öğrenci, üç gün, bir ıssız ada: Royale Savaşı’na hoş geldiniz. Bir Japon lise dokuzuncu sınıf öğrencisi bir savaş Royale rekabet yasa tarafından zorlandı. Öğrencilere rastgele seçilmiş bir silah ve birkaç erzak ve su ile bir çanta verilir ve ölüme no-barred (birkaç küçük kural ile) oyun içinde birbirlerini öldürmek için gönderilen, bu öğrencilerin bir hayatta kalan kadar birbirlerini öldürmek için üç gün var demektir-ya da hepsi ölürler. Film öğrencilerin birkaç ve nasıl başa odaklanmak. Bazı psikotik Kiriyama ya da cinsel Mistuko gibi oyun oynamaya karar, Diğerleri film kahramanları gibi-Shuya, noriko ve kawada-şiddet olmadan adadan kurtulmak için bir yol bulmaya çalışıyorlar. Ancak, sayılar saatlik olarak aşağı ve aşağı dururken, shuya ve sınıf arkadaşlarının hayatta kalmasının bir yolu var mı?

Açlık Oyunları gibi aynı temel Müdürü hangi işaret sadece bir rip off çalışan adam, hayatta oyun, vb. Orada kalan herhangi bir orijinal film fikirleri olup olmadığını merak etmeye başlıyorum!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir