Kafa Topu 2 Hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Online Kafa Topu 2 v1.03 HİLELİ APK, yeğenlerimin çok beyendiği oyunlar arasında geliyordu. Bunun için tekrar güncel sürümünü paylaşmaya karar verdim. Böylece, oyunu sorunsuz olarak oynamanız mümkün.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=A2OdAW-_sSM&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton 

 

oyun etiketleri (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kafa Topu 2 online hileli APK

Soccer Avrupa ve Amerika’da en popüler sporlardan biridir. Bu spor dünyasında canlı ve ilginç bir tarihe sahiptir. Bir spor olarak oynanan futbol erken kanıt Çin’de M. Ö.2. ve 3. yüzyıllarda meydana bulur. Çin’de, Han Hanedanlığı sırasında … … insanlar deri toplarını küçük bir ağa fırlatıp attılar. Kaydedilen gerçekler de Romalılar ve Yunanlılar eğlence ve frelic için top oynamak için kullanılan gerçeğini destekler. Bazı gerçekler Kyoto Japonya’da top tekme popüler bir spor olduğu işaret. Bu modern futbol erken büyüme İngiltere’de başladı söyleniyor. Bazı komik gerçekler bile kullanılan ilk topun bir Danimarka brigand Başkanı olduğunu söz. Ortaçağda, futbol eski formu tekme, yumruklama, ısırma ve gouging gibi birçok kötü uygulamalara izin verdiği söyleniyor. Ana amaç topu hedef noktaya taşımaktı. İnsanlar oyundan o kadar çok hoşlandılar ki … … bütün gün tarlaya girerler. Bazen rekabet şiddetli büyüdü ve kitleler o kadar vahşileşti ki Oyun sırasında sık sık şiddet olayları yaşandı. Aynı zamanda askerler o kadar çok onlar onu izlemek için okçuluk uygulama cevapsız oyun hayran olduğu söyleniyor.

Kral Edward III spor şiddet ve askeri hoşgörü artan olaylar nedeniyle 1365 yılında futbol yasaklandı. 1424 yılında İskoçya Kralı James I. de parlamentoda ilan – “Na man füt-Ball” (hiç kimse futbol oynayacak).

Ne zaman ve nerede tam futbol başladı hiçbir kesin cevabı olan bir sorudur. Kolayca bu popüler oyun üç bin yıldan fazla oynadı diyebilirim. Modern futbolun doğuşu İngiltere’ye yatırılmalı. Aynı zamanda İskoçya ve İngiltere futbol sistematik oyun kurucuları olarak, dernek futbol olarak bilinir.

Futbolun modern tarihi: 18. yüzyıl ileri

1815 yılında, büyük bir gelişme üniversiteler, kolejler ve okullarda futbol popüler hale geldi. Popüler İngiliz Okulu ve Eton Koleji Cambridge kuralları olarak bilinen bir dizi kuralla ortaya çıktı. Futbol iki gruba ayrıldı; bazı kolejler ve okullar tripping, Shin tekme ve aynı zamanda topu taşıyan izin Rugby kuralları seçti. Bu kurallar Cambridge kurallarına göre özel olarak yasaklanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir