JURASSİC SURVİVAL Hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Jurassic Survival v2.2.5 HİLELİ APK,hayatta kalma oyunu seven yeğenlerim tarafından oldukça yoğun talep görüyordu. Yeğenlerimden gelen bu taleplere karşılıksız kalamadım ve tekrar oyunumuzu paylaşmaya karar verdim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=r_z6e0au10s&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

hayatta kalma oyunu mobil, JURASSİC hilesi, JURASsic park oyunu indir, JURASSİC SURVİVAL Hileli APK indir, JURASSİC SURVİVAL Hilesi,
1990 yılında Bilim Kurgu yazarı Michael Crichton, Jurassic Park’ın romanını yayınlayarak, eksantrik milyarder’in dinozorları hayata geri getirme çabasını takip etti.

En çok satanlar listesine çekilen kitap dört film, bir devamı roman ve bir nesil dinozorlar için yenilenmiş bir ilgi yarattı ama bu kurgu daha fazla olabilir mi? Gerçek dinazorları tekrar aramızda yürüyebilir miyiz? Romanda Crichton, dinozorları crichton’a göre, dinozor çağındaki böcekler ağaç reçinesinde Hapsedilebiliyordu. bu fosiller, böceklerin bedenlerini ve dna’larını korur. örneğin, karıncalar, böcekler ve Arpalar  kehribar ağacında muhafaza edilebiliyorlardı.Bazıları 100 milyonun üzerinde yaşında. bazıları sivrisinek gibi vampirik böcekler olurdu. eğer bir yemek yerlerse, tarih öncesi hayvanların kanını içen … … ve kapana kısılıp korunmadan önce … … tarih öncesi hayvanların DNA’sı korunmuş olur. bu yüzden de korunmuş dinozor DNA’sı … … böceklerden çıkartılabilir. DNA zamanla çürütür ve crichton’ın kitabında … … DNA’nın mükemmel bir şekilde korunamayacağını kabul eder.

DNA içinde herhangi bir boşluk DNA ile yapılmak yerine onları ıslah dinozorlar yaparak dinozorların uzaktan akrabaları olan modern sürüngenler ve amfibiler, tamamlanmış olabileceğini öne sürüyor, Crichton diriltmek dinozorlar için Crichton’un teorisi bilimsel bir gerçek Kehribar köklü iyi haber şu ki, tarih öncesi Hayvanat Bahçesi için Mükemmel bir cins için tüm dinozorlar mümkün kılmak için genleri Mühendisi edebiliriz mükemmel bir koruyucu, tarih öncesinden bu yana sağlam kurbağalar, tüy şeyleri almam diyor

Amber Lübnan’da önce 130 milyon yıl hapsettiği böcekler korunmuş dinozor üzerinde Ayrıca korunur beslenen böcekler, kan emici, yöntemleri ile yanlış bir şey yok Crichton Bilim adamları başarıyla çıkartıldı ve 430.000 yaşında Genetik mühendisliği insan iskeleti genomu sıralı var dinozorları geri getirmek için teklif oldukça kuvvetli bir bilim olarak köklü bir geçmişe sahiptir bulundu

Ne yazık ki, yaşayan hiçbir dinozor yumurtası var – ne de yeterince yakından akraba olan ama crichton’un teorisinin ana engelinin gerçeklik haline gelmesi DNA’nın kendisi zaman içinde çürüyor – yarı ömrü 521 yıl olduğu tahmin ediliyor, bu demektir ki, ideal koşullarda, DNA’nın 68 milyon yıl boyunca hayatta kalabileceği.

Ne yazık ki, son dinozorlar 65 milyon yıl önce dünyayı Dolaştılar. çürüme oranı nedeniyle, bilim adamları DNA’nın 15 milyon yıl sonra okunamaz hale geldiğini söylüyorlar. ya da ömrünün beşte birinden sonra, VelociRaptor, galliimius ya da tyrannosaurus gibi en son dinozorları yeniden yaratmak için … … DNA, 225 milyon yıl hayatta kalmak zorunda kalmalıydı. bu durumda bile, klonlama işlemi sadece DNA’nın mükemmel koşullarda korunmuş olması durumunda çalışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir