instagram hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

İnstagram hileli apk v.2.14.3 , sayesinde bir çok ekstra özelliği kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları:
-Resim ve profil fotoğrafı indirme veya gönderme.
-Sizin takip ettiklerinizin, sizi takip edip etmediklerini öğrenme.
-Profil resmi büyütme ve büyütme
-Önceden gezilmiş olan resimleri görmek.
-Arkadaş olmadan profili görme
Ve diğer özellikleri kullanabilirsiniz.

programdan GÖRÜNTÜLER

diğer

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

program etiketleri

instagram plus indir, instagram hilesi indir, instagram hile indir, instagram hackleme, instagram hack indir, instagram hileli apk indir, instagram hilesi, 

instagram ++ indir

İnsan doğrulama bu özelliklerin başarılı olması için anahtardır. Sadece Snapchat üzerinde olduğu gibi, kim tüm tatil izliyor bilmek istiyorsanız, bunu öğrenmek için basit. Uyarılın: hayat hikayenizin gerçekte ne kadar popüler olmadığını öğrenmenin en hızlı yoludur. Bir dakika.
Sadece hikayenizi açın ve ekranda yukarı çekin. Bu size her hareketini izleyen insanların isimleri ile birlikte izleyici sayısını sağlayacaktır. Neyse ki, bu istatistikleri başka kimse göremez. Ayrıca birinin hikayesine baktığın gerçeğini gizleyemiyorsun.bu yüzden de … … burnunu sokmaya olan bağımlılığınla ilgini çekiyorsun. Eğer yem en üstünde takip insanların hikayeleri görmek için, sadece hikayesini getirmek için onların fotoğraf üzerine tıklayın. Ayrıca, profil fotoğraflarına dokunarak birinin hikayesine de erişebilirsiniz. Aktif bir hikayesi varsa, profil fotoğrafı güzel bir gökkuşağı yüzük ile çevrili olacak. 

instagram plus indir

Hikayelere erişim fotoğraf erişimi gibi çalışır — hesabınız özel olarak ayarlanmışsa, öyküler özel olarak kalır. Kamu hesapları olan kullanıcılar hikayelerini dünya ile paylaşıyorlar.  Fotoğrafın üstüne metin eklemek için “AA” düğmesine dokunun veya sanatsal becerilerinizi işe koymak için kalem simgesini kullanın. Picasso ile işiniz bittiğinde, “bitti” düğmesine tıklayın ve hikayenize eklemek için hazır olacak. Fotoğraftan kurtulmak istiyorsanız, iptal’e basın; kaydetmek için indir simgesine basın. Bu parti başlamak için, size Instagram app en son sürümüne güncellenmiş almak gerekir. Bir iPhone üzerinde App Store üzerinden kafa, daha sonra en son taksit için güncellemeleri sekmesini kontrol edin. Bir Android telefonunda, play Store’a gidin ve Instagram uygulamasını arayın. O zaman güncelle. Patlamak.

Özgün hikayenizi oluşturun:
Yeminizden, ekranın sol üst köşesinde küçük bir artı simgesi görmek gerekir.  Ardından, hikayenizin ilk bölümünü yakalamak için fotoğraf / video düğmesini tıklatın. Eğer dün gece bir partide çektiğiniz bir fotoğraf veya video kapmak istiyorsanız, sadece ekranda aşağı kaydırın ve üst snap, err, fotoğraf seçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir